1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

Novinky

Přihlášky JARO 2015

12.02.2015

Nové týmy se stále mohou hlásit do naší ligy.
Termín uzávěrky přihlášek je 28.2.2015.
Přihlášku najdete ZDE.

ZŠ Plamínkové

30.01.2015

Na základě telefonického rozhovoru se správcem ZŠ Plamínkové uvádím časy, ve kterých je možno provádět své rezervace. Samozřejmě včasná rezervace a úhrada, po dohodě se správcem (mobil: 775784850 - Robert Tichý), vám zajistí jistotu hřiště. Nezapomeňte, že o hřiště nemá zájem jenom naše liga!
Rezervace je možná:
PÁTEK - 18:30 - 21:00
SOBOTA - 11:00 - 16:00
NEDĚLE - 13:30 - 18:30

Rozlosování 1.ligy

17.01.2015

Rozpis 1.ligy je hotov.
Případné úpravy a změny jsou možné do 8.3.2015

Přihlášky JARO 2015

16.12.2014

Nezapomeňte se hlásit do dalšího ročníku - JARO 2015.
Přihláška je k dispozici ZDE
seznam přihlášených týmů

Zimní turnaje

08.12.2014

Vážení přátelé, v případě zájmu o zimní turnaje konané mimo Prahu můžete využít nabídku FC Texas Nové Strašecí, jejichž turnaje mají dobrou úroveň i organizaci.

Vyhlášení ligy

02.11.2014

VYHLÁŠENÍ LIGY proběhne v pátek 28.11.2014 od 19 hodin.

Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14