1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 13
2. FC Showdown 12
3. FC Beránci 10
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Prague Dingoes 6

Novinky

1.liga

01.10.2014

Po 4.kole je již pouze jeden tým v 1.lize bez porážky.
Jsou jím obhájci loňského titulu Děravý gumy.
V těsném závěsu za nimi je několik týmů, takže obhajoba nebude jednoduchá.

Týmy bez ztráty bodu

21.09.2014

Po 3.kole jsou už jen dva týmy v 1.lize bez ztráty.
Dominuje Young Boys Prague a hned za nimi je GTL

FACEBOOK

07.09.2014

 Nové FB stránky najdete na adrese: https://www.facebook.com/pramako.cz

NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

04.09.2014

Naše liga se právě chystá do pátého ročníku. Jako velkou novinku jsme pro vás připravili tyto nové webové stránky.
V kartě každého týmu najdete samozřejmě všeobecné informace, ale také přehled všech zápasů týmu v sezóně, ale i rozpis zápasů, které tým mává, pokud nemá zajištěno delegované mávání. 
V záložce hřiště uvidíte přehled zápasů, které se na daném hřišti hrají.
Doufáme, že se vám webovky budou líbit.

REGISTRACE NOVÝCH HRÁČŮ

04.09.2014

Upozorňuji, že registrace nových hráčů je podle Soutěžního řádu nejpozději do středy před daným kolem! Na pozdější registrace nebude brát zřetel a pokud hráč i přesto nastoupí, zápas bude kontumován, jako kdyby hrál tým s hráčem "načerno"

POSTUPOVÝ A SESTUPOVÝ KLÍČ

01.09.2014

Z první ligy sestupují poslední dva týmy.
Z obou druhých lig postupují do první ligy vítězové skupin a sestupují poslední dva týmy každé skupiny do třetí ligy.
Z třetí ligy postupují do druhé ligy první čtyři týmy.

... 7 8 9 10 11 12 13 Další » Poslední »|
Střelci
1. liga
1.
Sivak Alexandr (GRA) 8
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Soloviov Oleksandr (FEN) 6
3.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 9
2.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 8
3.
Král Martin (SHO) 7
Mansur Anev (SHO) 7
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 93
2.
Bouška Martin (BER) 81
3.
Valeš Jakub (SHO) 77
Niko Filip (ORI) 77
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74
Útok
1. liga
1.
FENIX 26
2.
Young Boys Prague 22
3.
Grand Team Ludeco 19
2. liga
1.
FC Showdown 27
2.
FC Košíře Praha 22
3.
Prasata 21
3. liga
1.
Motor 2015 21
2.
AGB Prague 19
3.
AC Roma team 17
Havana C.F. 17
Plán A 17