1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1
Partneři

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 28.03 12:30 FC Beránci Toros 2.A liga Děkanka 3:0
Pá 03.04 18:15 Praetorians FC Lazaři s.r.o. 2.B liga ZŠ Plamínkové 4:3
Pá 03.04 18:30 Kaštánci The Originals 2012 2.A liga Glowackého 3:0
Pá 03.04 19:45 Plán B Los Angels Anals 1. liga Sokol Vinohrady 2:5
So 04.04 09:30 Měšičáci Tvůj problém 2.B liga Čakovice 6:3
So 04.04 10:15 FLEXPLOTY Praha Pražský kujvy 3.B liga Dobratická 4:6
So 04.04 11:30 Vopičáci CF CROATHERM Team 2.A liga Kublov 5:5
So 04.04 13:30 FK PRAHA Young Boys Prague 1. liga Jitřní 1:2
So 04.04 17:00 Gunners Team FC Notor Střešovice 1. liga Angelovova 7:5
Ne 05.04 10:00 Modřanský svině Plán A 3.A liga Angelovova 3:1
Ne 05.04 10:00 FC Princ Praha FC Yeovil Town 2.B liga Děkanka 5:1
Ne 05.04 10:00 Bořiči mýtů Prague Panthers 3.A liga Dobratická 10:1
Ne 05.04 16:00 FC Calipo FC1 2.A liga Na Vítězné pláni 6:1
Ne 05.04 17:00 MOTOR Vršovice Vemex 3.B liga Sokol Vinohrady 0:17
Ne 05.04 17:15 The Sharp-Ass Wasps Název týmu 3.B liga Na Vítězné pláni 2:12
Ne 05.04 18:00 Grand Team Ludeco FC Cascos 1. liga Podvinný mlýn 2:12
Po 06.04 17:00 Truhla Boyz MP Letenská 2.A liga Kublov 7:6
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 10.04 17:00 Lokomotiv Střížkov Praetorians FC 2.B liga Dobratická 1:6
Pá 10.04 18:00 Plán A FC 1.Vltavská 3.A liga RC Slavia Praha 2:3
Pá 10.04 19:00 Los Blancos FC Princ Praha 2.B liga Dobratická 0:3 K
Pá 10.04 19:15 Pražský kujvy The Sharp-Ass Wasps 3.B liga RC Slavia Praha 18:1
So 11.04 11:00 GTL FC Krementi 1. liga ZŠ Plamínkové 3:6
So 11.04 11:00 Havana C.F. Modřanský svině 3.A liga ZŠ Plamínkové 2:1
So 11.04 16:00 SFT Vemex 3.B liga Strahov 5:14
So 11.04 17:00 FC Cascos Gunners Team 1. liga Glowackého 4:4
Ne 12.04 11:00 Lazaři s.r.o. Los Angels Anals B 2.B liga Laudova 2:3
Ne 12.04 11:00 Young Boys Prague Plán B 1. liga Dobratická 3:2
Ne 12.04 13:15 Toros Truhla Boyz 2.A liga Campanus 0:5
Ne 12.04 13:30 South Ham Bořiči mýtů 3.A liga Modletická 1:12
Ne 12.04 14:00 CZECH INN Kaštánci 2.A liga Podvinný mlýn 1:4
Ne 12.04 14:45 Název týmu MOTOR Vršovice 3.B liga ZŠ Plamínkové 2:1
Ne 12.04 15:00 FC Chrti Měšičáci 2.B liga Stodůlky 0:8
Ne 12.04 15:30 The Originals 2012 FC Calipo 2.A liga Angelovova 3:7
Ne 12.04 17:00 FC1 FC Beránci 2.A liga Strahov 2:3
Ne 12.04 18:30 Los Angels Anals Grand Team Ludeco 1. liga Hrabákova 5:2
St 15.04 18:00 Los Angels Anals B Los Blancos 2.B liga Děkanka 1:5
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Čt 16.04 18:30 CROATHERM Team MP Letenská 2.A liga Strahov 19:2
Pá 17.04 20:30 One Direction Los Blancos 2.B liga Kobylisy 1:2
So 18.04 09:00 Tvůj problém FC Chrti 2.B liga Dobratická 3:0
So 18.04 09:30 Měšičáci FC Yeovil Town 2.B liga Čakovice 1:2
So 18.04 10:00 FC 1.Vltavská Havana C.F. 3.A liga Libčická 1:2
So 18.04 11:00 FLEXPLOTY Praha SFT 3.B liga Litvínovská 5:3
So 18.04 11:30 Vopičáci CF Toros 2.A liga Kublov 12:3
So 18.04 12:30 FC Beránci The Originals 2012 2.A liga Děkanka 4:1
So 18.04 13:30 FK PRAHA GTL 1. liga Jitřní 3:4
So 18.04 17:00 Gunners Team Los Angels Anals 1. liga Angelovova 1:3
Ne 19.04 09:45 Bořiči mýtů Plán A 3.A liga Laudova 4:2
Ne 19.04 10:00 FC Princ Praha Lazaři s.r.o. 2.B liga Děkanka 3:2
Ne 19.04 13:00 Prague Panthers South Ham 3.A liga Kbely 1:3
Ne 19.04 14:30 Los Angels Anals B Lokomotiv Střížkov 2.B liga Děkanka 3:6
Ne 19.04 16:00 FC Calipo CZECH INN 2.A liga Na Vítězné pláni 3:13
Ne 19.04 16:30 Truhla Boyz FC1 2.A liga Kublov 5:2
Ne 19.04 17:00 MOTOR Vršovice Pražský kujvy 3.B liga Sokol Vinohrady 2:5
Ne 19.04 17:30 Grand Team Ludeco Young Boys Prague 1. liga Podvinný mlýn 4:4
Ne 19.04 18:00 FC Notor Střešovice FC Cascos 1. liga Hrabákova 2:11
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 24.04 17:45 Lokomotiv Střížkov FC Princ Praha 2.B liga Dobratická 2:4
Pá 24.04 18:00 MP Letenská The Originals 2012 2.A liga Angelovova 3:2
Pá 24.04 18:00 Plán A Prague Panthers 3.A liga RC Slavia Praha 13:0
Pá 24.04 18:15 Praetorians FC Los Angels Anals B 2.B liga ZŠ Plamínkové 5:2
Pá 24.04 18:30 Kaštánci FC Calipo 2.A liga Glowackého 2:2
Pá 24.04 19:00 Los Blancos Měšičáci 2.B liga Dobratická 4:3
Pá 24.04 19:00 FC Krementi FK PRAHA 1. liga Křimická 15:3
Pá 24.04 19:15 Pražský kujvy Vemex 3.B liga RC Slavia Praha 9:4
So 25.04 11:00 Havana C.F. Bořiči mýtů 3.A liga ZŠ Plamínkové 1:12
So 25.04 11:00 FLEXPLOTY Praha The Sharp-Ass Wasps 3.B liga Litvínovská 7:1
So 25.04 11:00 GTL Plán B 1. liga ZŠ Plamínkové 1:7
So 25.04 16:00 SFT Název týmu 3.B liga Strahov 1:11
Ne 26.04 09:00 FC Yeovil Town Tvůj problém 2.B liga Čakovice 3:3
Ne 26.04 09:00 Modřanský svině FC 1.Vltavská 3.A liga Angelovova 9:3
Ne 26.04 11:00 Lazaři s.r.o. One Direction 2.B liga Laudova 1:2
Ne 26.04 11:00 Young Boys Prague Gunners Team 1. liga Dobratická 5:2
Ne 26.04 13:30 Toros CROATHERM Team 2.A liga Campanus 2:6
Ne 26.04 13:45 The Originals 2012 Truhla Boyz 2.A liga Angelovova 2:5
Ne 26.04 14:00 CZECH INN FC Beránci 2.A liga Podvinný mlýn 6:6
Ne 26.04 16:00 Vemex Název týmu 3.B liga Laudova 7:7
Ne 26.04 17:00 FC1 Vopičáci CF 2.A liga Strahov 3:0 K
Ne 26.04 18:30 Los Angels Anals FC Notor Střešovice 1. liga Hrabákova 6:2
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 01.05 19:45 Plán B FC Krementi 1. liga Děkanka 4:11
Pá 01.05 20:30 One Direction Lokomotiv Střížkov 2.B liga Kobylisy 3:1
So 02.05 09:00 Tvůj problém Los Blancos 2.B liga Dobratická 4:2
So 02.05 09:30 Měšičáci Lazaři s.r.o. 2.B liga Čakovice 4:2
So 02.05 11:30 Vopičáci CF The Originals 2012 2.A liga Kublov 4:5
So 02.05 13:30 FC Beránci Kaštánci 2.A liga Glowackého 0:2
So 02.05 17:00 FC Cascos Los Angels Anals 1. liga Glowackého 2:4
Ne 03.05 09:45 Bořiči mýtů Modřanský svině 3.A liga Laudova 4:2
Ne 03.05 13:00 Prague Panthers Havana C.F. 3.A liga Kbely 0:9
Ne 03.05 13:30 South Ham Plán A 3.A liga Modletická 0:3 K
Ne 03.05 14:00 FC Chrti FC Yeovil Town 2.B liga Děkanka 2:5
Ne 03.05 14:45 Název týmu Pražský kujvy 3.B liga ZŠ Plamínkové 1:12
Ne 03.05 16:30 Truhla Boyz CZECH INN 2.A liga Kublov 2:1
Ne 03.05 17:00 MOTOR Vršovice FLEXPLOTY Praha 3.B liga Sokol Vinohrady 5:1
Ne 03.05 17:00 The Sharp-Ass Wasps SFT 3.B liga Na Vítězné pláni 2:9
Ne 03.05 17:30 Grand Team Ludeco GTL 1. liga Podvinný mlýn 0:1
Ne 03.05 18:00 FC Notor Střešovice Young Boys Prague 1. liga Hrabákova 1:8
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 08.05 16:45 Lokomotiv Střížkov Měšičáci 2.B liga Dobratická 2:2
Pá 08.05 18:15 Praetorians FC One Direction 2.B liga ZŠ Plamínkové 0:0
Pá 08.05 18:30 Kaštánci Truhla Boyz 2.A liga Glowackého 3:0
Pá 08.05 19:00 Los Blancos FC Chrti 2.B liga Dobratická 9:2
Pá 08.05 19:15 FC Krementi Grand Team Ludeco 1. liga Křimická 7:0
So 09.05 10:00 FC Princ Praha Praetorians FC 2.B liga Děkanka 1:4
So 09.05 10:00 FC 1.Vltavská Bořiči mýtů 3.A liga Libčická 0:3 K
So 09.05 11:00 Havana C.F. South Ham 3.A liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
So 09.05 11:00 GTL Gunners Team 1. liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
So 09.05 13:30 FK PRAHA Plán B 1. liga Jitřní 1:0
So 09.05 16:30 MP Letenská Toros 2.A liga Dobratická 7:1
So 09.05 17:00 SFT Pražský kujvy 3.B liga Strahov 1:12
Ne 10.05 10:00 Modřanský svině Prague Panthers 3.A liga Angelovova 12:0
Ne 10.05 11:00 Lazaři s.r.o. Tvůj problém 2.B liga Laudova 3:8
Ne 10.05 11:00 Young Boys Prague FC Cascos 1. liga Dobratická 6:0
Ne 10.05 12:30 FC 1.Vltavská South Ham 3.A liga Laudova 3:0 K
Ne 10.05 14:00 CZECH INN Vopičáci CF 2.A liga Podvinný mlýn 5:7
Ne 10.05 14:30 Los Angels Anals B FC Princ Praha 2.B liga Děkanka 6:10
Ne 10.05 15:30 The Originals 2012 CROATHERM Team 2.A liga Dobratická 4:2
Ne 10.05 17:00 FC1 MP Letenská 2.A liga Strahov 4:3
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
St 13.05 18:00 The Sharp-Ass Wasps MOTOR Vršovice 3.B liga Kolovraty 4:14
Pá 15.05 18:00 Plán A Havana C.F. 3.A liga RC Slavia Praha 2:0
Pá 15.05 20:30 One Direction Los Angels Anals B 2.B liga Kobylisy 6:2
So 16.05 09:00 Tvůj problém Lokomotiv Střížkov 2.B liga Dobratická 1:3
So 16.05 09:30 Měšičáci Praetorians FC 2.B liga Čakovice 3:4
So 16.05 11:00 FC Yeovil Town Los Blancos 2.B liga Čakovice 4:7
So 16.05 17:00 Gunners Team FC Krementi 1. liga Angelovova 0:3 K
Ne 17.05 12:00 FLEXPLOTY Praha Vemex 3.B liga Dobratická 1:7
Ne 17.05 13:00 Prague Panthers FC 1.Vltavská 3.A liga Kbely 3:0 K
Ne 17.05 13:30 South Ham Modřanský svině 3.A liga Modletická 0:3 K
Ne 17.05 14:00 FC Chrti Lazaři s.r.o. 2.B liga Děkanka 4:7
Ne 17.05 14:30 Toros FC1 2.A liga Hrabákova 4:2
Ne 17.05 14:45 Název týmu FLEXPLOTY Praha 3.B liga ZŠ Plamínkové 2:4
Ne 17.05 15:30 Vemex The Sharp-Ass Wasps 3.B liga Hrabákova 3:0 K
Ne 17.05 16:00 Grand Team Ludeco FK PRAHA 1. liga Podvinný mlýn 5:9
Ne 17.05 16:15 CROATHERM Team CZECH INN 2.A liga Strahov 4:2
Ne 17.05 16:30 Truhla Boyz FC Calipo 2.A liga Kublov 0:3 K
Ne 17.05 17:00 MOTOR Vršovice SFT 3.B liga Sokol Vinohrady 6:3
Ne 17.05 18:00 FC Notor Střešovice GTL 1. liga Hrabákova 0:3 K
Ne 17.05 19:00 Los Angels Anals Young Boys Prague 1. liga Hrabákova 1:2
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 22.05 17:00 Lokomotiv Střížkov FC Chrti 2.B liga Dobratická 3:0 K
Pá 22.05 18:15 Praetorians FC Tvůj problém 2.B liga ZŠ Plamínkové 4:2
Pá 22.05 18:30 Kaštánci CROATHERM Team 2.A liga Glowackého 5:0
Pá 22.05 19:30 FC Krementi FC Notor Střešovice 1. liga Křimická 22:0
Pá 22.05 19:45 Plán B Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové 7:5
So 23.05 11:00 FC Beránci Truhla Boyz 2.A liga Litvínovská 0:4
So 23.05 11:00 GTL FC Cascos 1. liga ZŠ Plamínkové 6:2
So 23.05 13:30 FK PRAHA Gunners Team 1. liga Jitřní 3:0 K
Ne 24.05 10:00 FC Princ Praha One Direction 2.B liga Děkanka 4:2
Ne 24.05 11:00 Lazaři s.r.o. FC Yeovil Town 2.B liga Laudova 2:2
Ne 24.05 13:30 CZECH INN MP Letenská 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:3
Ne 24.05 14:30 Los Angels Anals B Měšičáci 2.B liga Děkanka 0:12
Ne 24.05 15:00 FC Calipo Vopičáci CF 2.A liga Na Vítězné pláni 0:4
Ne 24.05 15:30 The Originals 2012 Toros 2.A liga Angelovova 1:0
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 29.05 17:30 MP Letenská Kaštánci 2.A liga Dobratická 0:6
Pá 29.05 18:15 CROATHERM Team FC Calipo 2.A liga Strahov 3:4
Pá 29.05 19:00 Los Blancos Lazaři s.r.o. 2.B liga Dobratická 3:2
Pá 29.05 19:15 Pražský kujvy MOTOR Vršovice 3.B liga RC Slavia Praha 7:2
So 30.05 09:00 Tvůj problém Los Angels Anals B 2.B liga Dobratická 3:0 K
So 30.05 09:30 Měšičáci FC Princ Praha 2.B liga Čakovice 2:5
So 30.05 11:00 FC Yeovil Town Lokomotiv Střížkov 2.B liga Čakovice 0:3 K
So 30.05 11:30 Vopičáci CF FC Beránci 2.A liga Kublov 5:3
So 30.05 17:00 FC Cascos FC Krementi 1. liga Glowackého 4:3
So 30.05 17:00 Gunners Team Plán B 1. liga Angelovova 0:3 K
Ne 31.05 10:00 Modřanský svině Bořiči mýtů 3.A liga Angelovova 3:9
Ne 31.05 11:00 Havana C.F. Plán A 3.A liga ZŠ Plamínkové 4:1
Ne 31.05 13:00 Prague Panthers SFT 3.C liga Kbely 0:10
Ne 31.05 14:00 FC Chrti Praetorians FC 2.B liga Děkanka 1:9
Ne 31.05 14:45 Název týmu Vemex 3.B liga ZŠ Plamínkové 1:6
Ne 31.05 17:00 FC1 The Originals 2012 2.A liga Strahov 0:3 K
Ne 31.05 17:00 Toros CZECH INN 2.A liga Laudova 3:3
Ne 31.05 18:00 FC Notor Střešovice FK PRAHA 1. liga Hrabákova 2:3
Ne 31.05 19:00 Los Angels Anals GTL 1. liga Hrabákova 3:2
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 05.06 17:00 Lokomotiv Střížkov Los Blancos 2.B liga Dobratická 1:10
Pá 05.06 18:00 Plán A Modřanský svině 3.A liga RC Slavia Praha 6:3
Pá 05.06 18:15 Praetorians FC FC Yeovil Town 2.B liga ZŠ Plamínkové 5:1
Pá 05.06 18:30 Kaštánci Toros 2.A liga Glowackého 8:2
Pá 05.06 19:15 Pražský kujvy Název týmu 3.B liga RC Slavia Praha 10:1
Pá 05.06 19:45 Plán B FC Notor Střešovice 1. liga ZŠ Plamínkové 7:1
Pá 05.06 19:45 FC Krementi Los Angels Anals 1. liga Křimická 1:4
Pá 05.06 20:30 One Direction Měšičáci 2.B liga Kobylisy 2:3
So 06.06 11:00 GTL Young Boys Prague 1. liga ZŠ Plamínkové 0:14
So 06.06 13:30 FK PRAHA FC Cascos 1. liga Jitřní 3:0 K
Ne 07.06 09:45 Bořiči mýtů Havana C.F. 3.A liga Laudova 18:0
Ne 07.06 10:00 FC Princ Praha Tvůj problém 2.B liga Děkanka 2:0
Ne 07.06 11:00 CZECH INN FC1 2.A liga upřesní se 3:0 K
Ne 07.06 14:30 Los Angels Anals B FC Chrti 2.B liga Děkanka 3:0 K
Ne 07.06 16:30 Truhla Boyz Vopičáci CF 2.A liga Kublov 4:9
Ne 07.06 18:00 Grand Team Ludeco Gunners Team 1. liga Podvinný mlýn 3:0 K
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 12.06 18:00 Plán A Bořiči mýtů 3.A liga RC Slavia Praha 4:13
Pá 12.06 19:00 Los Blancos Praetorians FC 2.B liga Dobratická 1:3
So 13.06 09:00 Tvůj problém One Direction 2.B liga Dobratická 2:8
So 13.06 10:00 FC Yeovil Town Los Angels Anals B 2.B liga Čakovice 0:3 K
So 13.06 11:30 Vopičáci CF Kaštánci 2.A liga Kublov 3:10
So 13.06 16:00 SFT FLEXPLOTY Praha 3.C liga Strahov 3:0 K
So 13.06 16:00 CROATHERM Team FC1 2.A liga Strahov 3:0 K
So 13.06 17:15 FC Cascos Plán B 1. liga Glowackého 3:0 K
Ne 14.06 10:00 Modřanský svině Havana C.F. 3.A liga Angelovova 1:5
Ne 14.06 11:00 Young Boys Prague FC Krementi 1. liga Dobratická 3:3
Ne 14.06 12:15 Vemex Pražský kujvy 3.B liga Laudova 3:7
Ne 14.06 13:00 Prague Panthers The Sharp-Ass Wasps 3.C liga Kbely 3:0 K
Ne 14.06 15:00 FC Chrti FC Princ Praha 2.B liga Stodůlky 2:4
Ne 14.06 15:30 The Originals 2012 CZECH INN 2.A liga Dobratická 4:8
Ne 14.06 17:00 MOTOR Vršovice Název týmu 3.B liga Sokol Vinohrady 2:6
Ne 14.06 17:00 Toros FC Calipo 2.A liga Laudova 3:5
Ne 14.06 17:00 FC1 Kaštánci 2.A liga Strahov 0:3 K
Ne 14.06 18:00 FC Notor Střešovice Grand Team Ludeco 1. liga Hrabákova 4:6
Ne 14.06 18:15 MP Letenská FC Beránci 2.A liga Dobratická 0:5
Ne 14.06 19:00 Los Angels Anals FK PRAHA 1. liga Hrabákova 7:4
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
St 17.06 18:00 FC Beránci CROATHERM Team 2.A liga Laudova 6:8
Pá 19.06 16:00 FC Calipo MP Letenská 2.A liga Na Vítězné pláni 5:3
Pá 19.06 20:30 One Direction FC Chrti 2.B liga Kobylisy 3:0
So 20.06 10:00 FC Yeovil Town One Direction 2.B liga Čakovice 0:3 K
So 20.06 16:00 MP Letenská Vopičáci CF 2.A liga Dobratická 0:3 K
Ne 21.06 10:00 FC Calipo FC Beránci 2.A liga Na Vítězné pláni 1:4
Ne 21.06 11:00 Lazaři s.r.o. Lokomotiv Střížkov 2.B liga Laudova 3:0 K
Čt 25.06 19:00 CROATHERM Team Truhla Boyz 2.A liga Kublov 7:3
Pá 26.06 00:00 FLEXPLOTY Praha Prague Panthers 3.C liga upřesní se 0:3 K
Pá 26.06 00:00 The Sharp-Ass Wasps SFT 3.C liga upřesní se 0:3 K
Pá 26.06 00:00 Vemex MOTOR Vršovice 3.B liga Hrabákova 0:3 K
Pá 26.06 00:00 The Sharp-Ass Wasps FLEXPLOTY Praha 3.C liga upřesní se 3:0 K
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smolek Jakub (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14