1. liga
1. FC Cascos 30
2. Young Boys Prague 24
3. CROATHERM Team 21
2.A liga
1. CZECH INN 27
2. Název týmu 25
3. Truhla Boyz 19
2.B liga
1. Bořiči mýtů 30
2. Lazaři s.r.o. 22
3. Měšičáci 21
3.A liga
1. FC Košíře Praha 24
2. Motor 2015 16
3. Lokomotiv Střížkov 15

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 11.09 16:30 Lokomotiv Střížkov MOTOR Vršovice 3.A liga Glowackého 19:1
Pá 11.09 18:00 FC Krementi FK PRAHA 1. liga Křimická 1:4
Pá 11.09 18:15 CROATHERM Team FC Cascos 1. liga Strahov 2:3
Pá 11.09 19:15 Pražský kujvy Los Angels Anals B 2.B liga RC Slavia Praha 9:3
Pá 11.09 19:45 Plán B Young Boys Prague 1. liga ZŠ Plamínkové 1:2
So 12.09 09:30 Měšičáci Tvůj problém 2.B liga Čakovice 6:1
So 12.09 16:00 SFT FC Košíře Praha 3.A liga Strahov 2:9
So 12.09 16:00 FC Calipo FC Beránci 2.A liga Na Ovčíně 5:1
Ne 13.09 09:45 Bořiči mýtů Plán A 2.B liga Laudova 7:1
Ne 13.09 10:00 FC Princ Praha FC Chrti 2.B liga Děkanka 2:4
Ne 13.09 10:00 Modřanský svině Vemex 2.A liga Angelovova 2:5
Ne 13.09 11:00 Lazaři s.r.o. One Direction 2.B liga Laudova 3:0 K
Ne 13.09 12:00 Havana C.F. Truhla Boyz 2.A liga ZŠ Plamínkové 4:7
Ne 13.09 17:00 FC Velký Klády FC Showdown 3.A liga Laudova 3:0 K
Ne 13.09 20:00 Los Angels Anals Praetorians FC 1. liga Hrabákova 6:2
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 18.09 17:00 Kaštánci FC Krementi 1. liga Glowackého 3:2
Pá 18.09 18:00 Plán A Pražský kujvy 2.B liga ZŠ Plamínkové 1:13
Pá 18.09 18:15 Praetorians FC FC Notor Střešovice 1. liga ZŠ Plamínkové 9:3
Pá 18.09 20:30 One Direction Měšičáci 2.B liga Kobylisy 2:1
So 19.09 10:00 FC Chrti Lazaři s.r.o. 2.B liga Laudova 0:11
So 19.09 17:00 FC Cascos Plán B 1. liga Glowackého 8:0
Ne 20.09 11:00 Truhla Boyz FC Calipo 2.A liga Angelovova 3:3
Ne 20.09 12:00 Název týmu Havana C.F. 2.A liga Děkanka 5:2
Ne 20.09 13:00 Prague Panthers Lokomotiv Střížkov 3.A liga Kbely 2:7
Ne 20.09 15:00 CZECH INN Modřanský svině 2.A liga Děkanka 8:2
Ne 20.09 17:00 MOTOR Vršovice SFT 3.A liga Sokol Vinohrady 2:6
Ne 20.09 17:00 FC Košíře Praha Motor 2015 3.A liga Laudova 5:1
Ne 20.09 17:45 Flora frajers FC Velký Klády 3.A liga Glowackého 0:1
Ne 20.09 18:00 Grand Team Ludeco Los Angels Anals 1. liga Podvinný mlýn 3:4
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 25.09 18:15 CROATHERM Team Kaštánci 1. liga Strahov 8:0
Pá 25.09 18:45 FC Krementi Praetorians FC 1. liga Strahov 3:8
Pá 25.09 19:15 Pražský kujvy Los Blancos 2.B liga RC Slavia Praha 4:2
Pá 25.09 19:45 Plán B FK PRAHA 1. liga ZŠ Plamínkové 4:1
So 26.09 09:30 Měšičáci FC Chrti 2.B liga Čakovice 5:1
So 26.09 13:30 Los Angels Anals B FC Princ Praha 2.B liga Děkanka 2:5
So 26.09 16:00 SFT Prague Panthers 3.A liga Strahov 14:2
So 26.09 16:00 FC Calipo Název týmu 2.A liga Na Ovčíně 5:4
Ne 27.09 10:00 Lazaři s.r.o. Los Angels Anals B 2.B liga Laudova 3:1
Ne 27.09 10:00 FC Princ Praha Plán A 2.B liga Děkanka 2:0
Ne 27.09 11:00 Young Boys Prague FC Cascos 1. liga Dobratická 0:11
Ne 27.09 11:15 Tvůj problém One Direction 2.B liga Laudova 1:2
Ne 27.09 13:30 Havana C.F. Vemex 2.A liga ZŠ Plamínkové 0:10
Ne 27.09 13:30 FC Showdown Flora frajers 3.A liga ZŠ Plamínkové 3:2
Ne 27.09 15:30 The Originals 2012 FC Beránci 2.A liga Angelovova 0:3
Ne 27.09 17:15 FC Notor Střešovice Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové 4:5
Ne 27.09 17:15 Motor 2015 MOTOR Vršovice 3.A liga Campanus 2:2
Ne 27.09 17:15 FC Velký Klády FC Košíře Praha 3.A liga Laudova 0:3
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 02.10 18:00 Plán A Lazaři s.r.o. 2.B liga ZŠ Plamínkové 0:6
Pá 02.10 18:15 Praetorians FC CROATHERM Team 1. liga ZŠ Plamínkové 2:4
So 03.10 10:00 FC Chrti Tvůj problém 2.B liga Laudova 5:3
So 03.10 13:30 FK PRAHA Young Boys Prague 1. liga Jitřní 0:25
So 03.10 17:00 Kaštánci Plán B 1. liga Glowackého 2:3
Ne 04.10 09:45 Bořiči mýtů Pražský kujvy 2.B liga Laudova 4:3
Ne 04.10 11:00 Vemex FC Calipo 2.A liga Strahov 4:1
Ne 04.10 11:00 Truhla Boyz The Originals 2012 2.A liga Angelovova 3:1
Ne 04.10 13:30 Los Angels Anals B Měšičáci 2.B liga Děkanka 2:7
Ne 04.10 15:00 CZECH INN Havana C.F. 2.A liga Děkanka 6:2
Ne 04.10 17:00 Los Angels Anals FC Notor Střešovice 1. liga Hrabákova 1:1
Ne 04.10 17:00 Motor 2015 Flora frajers 3.A liga Campanus 0:1
Ne 04.10 18:00 Grand Team Ludeco FC Krementi 1. liga Podvinný mlýn 20:1
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 09.10 16:30 Lokomotiv Střížkov SFT 3.A liga Glowackého 4:2
Pá 09.10 18:45 FC Krementi Los Angels Anals 1. liga Strahov 6:11
Pá 09.10 19:15 Pražský kujvy FC Princ Praha 2.B liga RC Slavia Praha 3:5
Pá 09.10 19:45 Plán B Praetorians FC 1. liga ZŠ Plamínkové 4:2
Pá 09.10 20:30 One Direction FC Chrti 2.B liga Kobylisy 3:0 K
So 10.10 09:15 Tvůj problém Los Angels Anals B 2.B liga Laudova 0:4
So 10.10 09:30 Měšičáci Plán A 2.B liga Čakovice 4:1
So 10.10 11:00 FC Notor Střešovice Kaštánci 1. liga ZŠ Plamínkové 1:3
So 10.10 14:00 FC Beránci Truhla Boyz 2.A liga Křimická 2:3
So 10.10 16:00 FC Calipo CZECH INN 2.A liga Na Ovčíně 0:4
So 10.10 17:00 FC Cascos FK PRAHA 1. liga Glowackého 3:2
Ne 11.10 10:00 FC Princ Praha Bořiči mýtů 2.B liga Děkanka 1:6
Ne 11.10 10:00 Lazaři s.r.o. Los Blancos 2.B liga Laudova 15:0
Ne 11.10 11:00 Young Boys Prague Kaštánci 1. liga Glowackého 2:2
Ne 11.10 13:00 Prague Panthers Motor 2015 3.A liga Kbely 0:8
Ne 11.10 13:30 Havana C.F. Modřanský svině 2.A liga ZŠ Plamínkové 5:5
Ne 11.10 15:30 The Originals 2012 Název týmu 2.A liga Angelovova 1:5
Ne 11.10 17:00 FC Košíře Praha FC Showdown 3.A liga Laudova 4:2
Ne 11.10 17:00 MOTOR Vršovice FC Velký Klády 3.A liga Sokol Vinohrady 3:3
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 16.10 17:00 Kaštánci FC Cascos 1. liga Glowackého 2:3
Pá 16.10 18:00 Plán A Tvůj problém 2.B liga ZŠ Plamínkové 2:2
Pá 16.10 18:15 Praetorians FC Young Boys Prague 1. liga ZŠ Plamínkové 2:13
Pá 16.10 19:00 Los Blancos Měšičáci 2.B liga Dobratická 0:3 K
So 17.10 14:00 FK PRAHA CROATHERM Team 1. liga Jitřní 0:9
Ne 18.10 09:45 Bořiči mýtů Lazaři s.r.o. 2.B liga Laudova 5:2
Ne 18.10 10:00 Modřanský svině FC Calipo 2.A liga Angelovova 3:4
Ne 18.10 12:00 Název týmu FC Beránci 2.A liga Děkanka 2:2
Ne 18.10 13:30 FC Notor Střešovice FC Krementi 1. liga ZŠ Plamínkové 0:5
Ne 18.10 13:30 FC Showdown MOTOR Vršovice 3.A liga ZŠ Plamínkové 2:2
Ne 18.10 13:30 Los Angels Anals B One Direction 2.B liga Děkanka 2:2
Ne 18.10 16:45 Los Angels Anals CROATHERM Team 1. liga Hrabákova 1:3
Ne 18.10 16:45 FC Velký Klády Prague Panthers 3.A liga Laudova 7:1
Ne 18.10 16:45 Motor 2015 Lokomotiv Střížkov 3.A liga Campanus 11:1
Ne 18.10 17:45 Flora frajers FC Košíře Praha 3.A liga Glowackého 1:3
Ne 18.10 21:00 Grand Team Ludeco Plán B 1. liga Podvinný mlýn 7:0
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 23.10 19:45 Plán B Los Angels Anals 1. liga ZŠ Plamínkové 6:4
Pá 23.10 20:30 One Direction Plán A 2.B liga Kobylisy 10:1
So 24.10 09:15 Tvůj problém Los Blancos 2.B liga Laudova 1:5
So 24.10 09:30 Měšičáci Bořiči mýtů 2.B liga Čakovice 1:3
So 24.10 10:30 FC Chrti Los Angels Anals B 2.B liga Laudova 0:5
So 24.10 13:30 FK PRAHA Kaštánci 1. liga Jitřní 2:3
So 24.10 14:00 FC Beránci Vemex 2.A liga Křimická 0:3
So 24.10 14:00 Lokomotiv Střížkov FC Velký Klády 3.A liga Glowackého 2:1
So 24.10 15:30 FC Cascos Praetorians FC 1. liga Glowackého 12:0
Ne 25.10 10:00 Los Blancos FC Princ Praha 2.B liga Děkanka 4:3
Ne 25.10 11:00 Truhla Boyz Název týmu 2.A liga Angelovova 1:6
Ne 25.10 12:30 Prague Panthers FC Showdown 3.A liga Kbely 3:5
Ne 25.10 15:00 SFT Motor 2015 3.A liga Strahov 3:4
Ne 25.10 15:30 The Originals 2012 CZECH INN 2.A liga Angelovova 2:6
Ne 25.10 17:00 MOTOR Vršovice Flora frajers 3.A liga Sokol Vinohrady 2:1
Ne 25.10 19:00 Young Boys Prague Grand Team Ludeco 1. liga Podvinný mlýn 7:5
St 28.10 19:00 Los Blancos Bořiči mýtů 2.B liga Třeboradice 8:9
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 30.10 18:00 Plán A FC Chrti 2.B liga ZŠ Plamínkové 3:4
Pá 30.10 18:15 Praetorians FC FK PRAHA 1. liga ZŠ Plamínkové 1:2
Pá 30.10 18:45 FC Krementi CROATHERM Team 1. liga Strahov 2:21
Pá 30.10 19:15 Pražský kujvy Měšičáci 2.B liga RC Slavia Praha 14:1
Ne 01.11 09:45 Bořiči mýtů Tvůj problém 2.B liga Laudova 12:0
Ne 01.11 10:00 FC Princ Praha Lazaři s.r.o. 2.B liga Děkanka 3:5
Ne 01.11 10:00 Modřanský svině The Originals 2012 2.A liga Angelovova 6:1
Ne 01.11 12:00 FC Velký Klády SFT 3.A liga Laudova 2:2
Ne 01.11 13:30 Havana C.F. FC Calipo 2.A liga ZŠ Plamínkové 4:2
Ne 01.11 14:00 Vemex Truhla Boyz 2.A liga Strahov 3:2
Ne 01.11 15:00 CZECH INN FC Beránci 2.A liga Děkanka 9:1
Ne 01.11 15:15 Los Angels Anals Young Boys Prague 1. liga Hrabákova 4:6
Ne 01.11 15:30 FC Košíře Praha MOTOR Vršovice 3.A liga Laudova 3:1
Ne 01.11 16:00 FC Showdown Lokomotiv Střížkov 3.A liga ZŠ Plamínkové 4:2
Ne 01.11 17:15 FC Notor Střešovice Plán B 1. liga ZŠ Plamínkové 3:1
Ne 01.11 17:45 Flora frajers Prague Panthers 3.A liga Glowackého 2:4
Ne 01.11 18:00 Grand Team Ludeco FC Cascos 1. liga Podvinný mlýn 1:6
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 06.11 18:30 Kaštánci Praetorians FC 1. liga Glowackého 3:4
Pá 06.11 19:45 Plán B FC Krementi 1. liga ZŠ Plamínkové 13:1
Pá 06.11 20:30 One Direction Bořiči mýtů 2.B liga Kobylisy 3:8
So 07.11 09:15 Tvůj problém Pražský kujvy 2.B liga Laudova 3:0 K
So 07.11 09:30 Měšičáci FC Princ Praha 2.B liga Čakovice 3:0
So 07.11 10:30 FC Chrti Los Blancos 2.B liga Laudova 4:8
So 07.11 13:30 FK PRAHA Grand Team Ludeco 1. liga Jitřní 2:2
So 07.11 14:00 FC Beránci Modřanský svině 2.A liga Křimická 3:0 K
So 07.11 14:00 Lokomotiv Střížkov Flora frajers 3.A liga Glowackého 5:0
So 07.11 14:15 CROATHERM Team FC Notor Střešovice 1. liga Strahov 3:3
So 07.11 15:15 FC Cascos Los Angels Anals 1. liga Glowackého 7:3
So 07.11 16:00 SFT FC Showdown 3.A liga Strahov 9:2
Ne 08.11 11:00 Young Boys Prague FC Notor Střešovice 1. liga Glowackého 3:1
Ne 08.11 11:00 Truhla Boyz CZECH INN 2.A liga Angelovova 3:7
Ne 08.11 12:00 Název týmu Vemex 2.A liga Děkanka 3:0 K
Ne 08.11 12:30 Prague Panthers FC Košíře Praha 3.A liga Kbely 1:9
Ne 08.11 13:00 Lazaři s.r.o. Pražský kujvy 2.B liga Laudova 2:2
Ne 08.11 13:30 Los Angels Anals B Plán A 2.B liga Děkanka 2:1
Ne 08.11 15:00 Vemex The Originals 2012 2.A liga Angelovova 0:3 K
Ne 08.11 15:30 Motor 2015 FC Velký Klády 3.A liga Campanus 6:1
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 13.11 18:45 FC Krementi Young Boys Prague 1. liga Strahov 3:14
Pá 13.11 19:00 Los Blancos Los Angels Anals B 2.B liga Dobratická 5:2
Pá 13.11 19:15 Pražský kujvy One Direction 2.B liga RC Slavia Praha 1:5
Pá 13.11 19:30 CROATHERM Team Plán B 1. liga Strahov 4:3
Ne 15.11 09:30 Bořiči mýtů FC Chrti 2.B liga Laudova 16:3
Ne 15.11 10:00 Modřanský svině Truhla Boyz 2.A liga Angelovova 3:8
Ne 15.11 11:00 Lazaři s.r.o. Měšičáci 2.B liga Laudova 2:7
Ne 15.11 13:30 Havana C.F. The Originals 2012 2.A liga ZŠ Plamínkové 2:3
Ne 15.11 13:30 FC Showdown Motor 2015 3.A liga ZŠ Plamínkové 0:3 K
Ne 15.11 14:00 FC Košíře Praha Lokomotiv Střížkov 3.A liga Laudova 4:1
Ne 15.11 14:45 FC Notor Střešovice FC Cascos 1. liga ZŠ Plamínkové 0:3 K
Ne 15.11 15:00 CZECH INN Název týmu 2.A liga Děkanka 1:2
Ne 15.11 15:15 Los Angels Anals FK PRAHA 1. liga Hrabákova 9:0
Ne 15.11 17:00 Flora frajers SFT 3.A liga Glowackého 2:5
Ne 15.11 17:00 MOTOR Vršovice Prague Panthers 3.A liga Sokol Vinohrady 8:0
Ne 15.11 18:00 Grand Team Ludeco Kaštánci 1. liga Podvinný mlýn 4:2
Út 17.11 13:00 Los Blancos One Direction 2.B liga Laudova 4:2
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 20.11 18:00 Plán A Los Blancos 2.B liga ZŠ Plamínkové 1:3
Pá 20.11 18:15 Praetorians FC Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové 3:7
Pá 20.11 18:30 Kaštánci Los Angels Anals 1. liga Glowackého 4:2
Pá 20.11 19:45 CROATHERM Team Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové 7:2
Pá 20.11 20:30 One Direction FC Princ Praha 2.B liga Kobylisy 3:0 K
So 21.11 09:15 Tvůj problém Lazaři s.r.o. 2.B liga Laudova 2:7
So 21.11 10:30 FC Chrti Pražský kujvy 2.B liga Laudova 0:3 K
So 21.11 13:30 FK PRAHA FC Notor Střešovice 1. liga Jitřní 19:0
So 21.11 14:00 FC Beránci Havana C.F. 2.A liga Křimická 0:7
So 21.11 15:00 FC Cascos FC Krementi 1. liga Glowackého 5:3
Ne 22.11 09:15 The Originals 2012 FC Calipo 2.A liga Glowackého 1:1
Ne 22.11 10:00 FC Princ Praha Tvůj problém 2.B liga Děkanka 7:4
Ne 22.11 11:00 Young Boys Prague CROATHERM Team 1. liga Glowackého 7:3
Ne 22.11 11:00 Vemex CZECH INN 2.A liga Strahov 0:3 K
Ne 22.11 12:00 Název týmu Modřanský svině 2.A liga Děkanka 6:1
Ne 22.11 13:30 Los Angels Anals B Bořiči mýtů 2.B liga Děkanka 4:10
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 13.09 13:00 Děravý gumy Název týmu 2.A liga Angelovova 0:3 K
Ne 13.09 18:00 MP Letenská The Originals 2012 2.A liga Dobratická 0:3 K
So 19.09 11:00 FC Beránci MP Letenská 2.A liga Křimická 3:0 K
Ne 20.09 11:00 Vemex Děravý gumy 2.A liga Strahov 3:0 K
Ne 27.09 13:00 Děravý gumy CZECH INN 2.A liga Angelovova 0:3 K
Ne 27.09 17:15 MP Letenská Truhla Boyz 2.A liga Dobratická 0:3 K
Ne 04.10 10:00 Modřanský svině Děravý gumy 2.A liga Angelovova 3:0 K
Ne 04.10 12:00 Název týmu MP Letenská 2.A liga Děkanka 3:0 K
Ne 11.10 16:45 MP Letenská Vemex 2.A liga Dobratická 0:3 K
Ne 18.10 13:00 Děravý gumy Havana C.F. 2.A liga Angelovova 0:3 K
Ne 18.10 15:00 CZECH INN MP Letenská 2.A liga Děkanka 3:0 K
So 24.10 16:00 FC Calipo Děravý gumy 2.A liga Na Ovčíně 3:0 K
Ne 25.10 15:15 MP Letenská Modřanský svině 2.A liga Dobratická 0:3 K
Ne 01.11 13:00 Děravý gumy MP Letenská 2.A liga Angelovova 3:0 K
Ne 08.11 15:15 The Originals 2012 Děravý gumy 2.A liga Angelovova 3:0 K
Ne 08.11 15:15 MP Letenská Havana C.F. 2.A liga Dobratická 0:3 K
So 14.11 16:00 FC Calipo MP Letenská 2.A liga Na Ovčíně 3:0 K
Ne 15.11 13:00 Děravý gumy FC Beránci 2.A liga Angelovova 0:3 K
Ne 22.11 11:00 Truhla Boyz Děravý gumy 2.A liga Angelovova 3:0 K
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 25
2.
Mišura Stipe (CRO) 24
3.
Vyhnal Filip (PLÁ) 19
2.A liga
1.
Burda Josef (NAZ) 10
Nenadál Karel (NAZ) 10
2.
Fehri Ahmed (CZI) 9
Kratochvíl Lukáš (MOD) 9
3.
Oščádal František (TRU) 7
Solanes Damián (CAL) 7
2.B liga
1.
Pokorný Jakub (BOŘ) 21
2.
Icik Patrik (LOB) 15
Kříž Jiří (MĚŠ) 15
3.
Daněk Jan (BOŘ) 12
3.A liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 15
2.
Machán Matěj (KOŠ) 14
3.
Štoček Jakub (MTR) 12
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 159
2.
Tomovič Jovan (CRO) 98
3.
Roshan David (YBP) 86
2.A liga
1.
Halama Matěj (VEM) 127
2.
Plevka Tomáš (CZI) 117
3.
Eberl Marek (BER) 103
2.B liga
1.
Chlum Tomáš (LAZ) 141
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 115
3.
Štván Michael (KUJ) 88
3.A liga
1.
Rychetník Jakub (MTR) 166
2.
Pilát David (KOŠ) 107
3.
Veselý Matěj (LOK) 82
Útok
1. liga
1.
Young Boys Prague 79
2.
CROATHERM Team 64
3.
FC Cascos 61
2.A liga
1.
CZECH INN 50
2.
Název týmu 39
3.
Truhla Boyz 36
2.B liga
1.
Bořiči mýtů 80
2.
Lazaři s.r.o. 56
3.
Pražský kujvy 52
3.A liga
1.
SFT 43
2.
Lokomotiv Střížkov 41
3.
FC Košíře Praha 40