1. liga
1. FC Cascos 26
2. Los Angels Anals 25
3. Young Boys Prague 21
2.A liga
1. International FC 24
2. FC Showdown 22
3. Truhla Boyz 21
2.B liga
1. Měšičáci 23
2. Los Angels Anals B 21
3. FC Košíře Praha 19
3. liga
1. FC Makedonie 28
2. Modřanský svině 25
3. Starý pany Vysočany 21
Partneři

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 01.04 18:00 Plán A Los Angels Anals B 2.B liga ZŠ Plamínkové 0:5
Pá 01.04 18:30 CROATHERM Team FC Cascos 1. liga Strahov 1:1
Pá 01.04 19:30 AS PALERMO Praha FC Hood Happy 3. liga Podvinný mlýn 8:1
Pá 01.04 19:45 Plán B Young Boys Prague 1. liga ZŠ Plamínkové 2:7
So 02.04 12:00 Havana C.F. B Flora frajers 3. liga ZŠ Plamínkové 1:7
So 02.04 16:00 Lokomotiv Střížkov One Direction 2.B liga Glowackého 2:4
Ne 03.04 09:00 Náhodná rotace FC Makedonie 3. liga Děkanka 4:4
Ne 03.04 09:45 Bořiči mýtů Praetorians FC 1. liga Laudova 4:3
Ne 03.04 10:00 Modřanský svině Starý pany Vysočany 3. liga Angelovova 7:7
Ne 03.04 10:00 FC Princ Praha MOTOR Vršovice 2.B liga Děkanka 3:4
Ne 03.04 12:00 Název týmu Motor 2015 2.A liga Děkanka 4:2
Ne 03.04 13:15 FC Notor Střešovice FC Calipo 2.A liga ZŠ Plamínkové 1:4
Ne 03.04 13:30 Prague Panthers Pražská šlechta 3. liga Kbely 1:5
Ne 03.04 13:30 Havana C.F. FC Showdown 2.A liga ZŠ Plamínkové 4:4
Ne 03.04 15:15 The Originals 2012 International FC 2.A liga Angelovova 3:8
Ne 03.04 16:30 Truhla Boyz FC Beránci 2.A liga Angelovova 4:3
Ne 03.04 16:30 Los Blancos C.F. Měšičáci 2.B liga Laudova 3:2
Ne 03.04 18:00 Lazaři s.r.o. FK PRAHA 1. liga Laudova 6:3
Ne 03.04 19:00 Grand Team Ludeco Los Angels Anals 1. liga Podvinný mlýn 0:2
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 08.04 18:15 Praetorians FC Lazaři s.r.o. 1. liga ZŠ Plamínkové 3:7
Pá 08.04 19:30 AS PALERMO Praha Flora frajers 3. liga Podvinný mlýn 8:1
Pá 08.04 19:45 Los Angels Anals Bořiči mýtů 1. liga ZŠ Plamínkové 7:2
Pá 08.04 20:30 One Direction Plán A 2.B liga Kobylisy 4:0
So 09.04 09:30 Tvůj problém Lokomotiv Střížkov 2.B liga Laudova 4:6
So 09.04 14:00 FC Beránci Název týmu 2.A liga Křimická 2:3
So 09.04 16:00 FC Calipo Havana C.F. 2.A liga Na Ovčíně 8:1
So 09.04 17:00 FC Cascos Grand Team Ludeco 1. liga Glowackého 6:0
Ne 10.04 10:15 Náhodná rotace Modřanský svině 3. liga Děkanka 1:5
Ne 10.04 11:00 International FC Truhla Boyz 2.A liga Laudova 6:3
Ne 10.04 13:30 Prague Panthers Havana C.F. B 3. liga Kbely 1:4
Ne 10.04 13:30 Los Angels Anals B FC Princ Praha 2.B liga ZŠ Plamínkové 5:1
Ne 10.04 14:00 CZECH INN Plán B 1. liga Děkanka 4:1
Ne 10.04 16:00 FC Showdown The Originals 2012 2.A liga ZŠ Plamínkové 2:1
Ne 10.04 17:00 SFT FC Notor Střešovice 2.A liga Strahov 3:3
Ne 10.04 17:00 MOTOR Vršovice FC Košíře Praha 2.B liga Sokol Vinohrady 4:3
Ne 10.04 18:00 Starý pany Vysočany Pražská šlechta 3. liga Dobratická 9:0
Ne 10.04 19:00 Young Boys Prague CROATHERM Team 1. liga Podvinný mlýn 3:2
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 15.04 18:30 CROATHERM Team CZECH INN 1. liga Strahov 4:6
Pá 15.04 20:00 Pražská šlechta Náhodná rotace 3. liga Na Ovčíně 1:2
So 16.04 11:30 Havana C.F. B Starý pany Vysočany 3. liga ZŠ Plamínkové 0:3 K
So 16.04 17:00 FC Makedonie FC Hood Happy 3. liga Laudova 6:2
Ne 17.04 09:45 Bořiči mýtů FC Cascos 1. liga Laudova 1:3
Ne 17.04 10:00 FC Princ Praha One Direction 2.B liga Děkanka 2:8
Ne 17.04 11:00 FK PRAHA Praetorians FC 1. liga Jitřní 7:4
Ne 17.04 12:00 Název týmu International FC 2.A liga Děkanka 2:8
Ne 17.04 13:00 FC Košíře Praha Los Angels Anals B 2.B liga Laudova 1:0
Ne 17.04 13:30 Havana C.F. SFT 2.A liga ZŠ Plamínkové 2:3
Ne 17.04 15:00 FC Tukabel AS PALERMO Praha 3. liga Sokol Vinohrady 1:6
Ne 17.04 15:15 The Originals 2012 FC Calipo 2.A liga Angelovova 2:1
Ne 17.04 16:30 Los Blancos C.F. MOTOR Vršovice 2.B liga Křimická 4:3
Ne 17.04 16:30 Flora frajers Prague Panthers 3. liga Glowackého 6:0
Ne 17.04 16:30 Truhla Boyz FC Showdown 2.A liga Angelovova 3:7
Ne 17.04 17:00 Grand Team Ludeco Young Boys Prague 1. liga Podvinný mlýn 1:13
Ne 17.04 17:00 Motor 2015 FC Beránci 2.A liga Campanus 3:0
Ne 17.04 18:00 Lazaři s.r.o. Los Angels Anals 1. liga Laudova 1:0
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 22.04 17:00 Lokomotiv Střížkov Plán A 2.B liga Glowackého 7:2
Pá 22.04 18:00 Los Angels Anals FK PRAHA 1. liga ZŠ Plamínkové 7:6
Pá 22.04 19:30 AS PALERMO Praha Prague Panthers 3. liga Podvinný mlýn 9:1
Pá 22.04 19:45 Plán B CROATHERM Team 1. liga ZŠ Plamínkové 0:16
Pá 22.04 20:30 One Direction FC Košíře Praha 2.B liga Kobylisy 3:3
So 23.04 09:00 FC Hood Happy Modřanský svině 3. liga Běchovice 4:8
So 23.04 09:30 Tvůj problém FC Princ Praha 2.B liga Laudova 1:4
So 23.04 16:00 FC Calipo Truhla Boyz 2.A liga Na Ovčíně 4:1
So 23.04 16:00 SFT The Originals 2012 2.A liga Strahov 4:6
Ne 24.04 10:15 Náhodná rotace Havana C.F. B 3. liga Děkanka 7:1
Ne 24.04 11:00 International FC Motor 2015 2.A liga Laudova 4:3
Ne 24.04 13:15 FC Notor Střešovice Havana C.F. 2.A liga ZŠ Plamínkové 2:11
Ne 24.04 13:30 Los Angels Anals B Los Blancos C.F. 2.B liga ZŠ Plamínkové 3:5
Ne 24.04 14:00 CZECH INN Grand Team Ludeco 1. liga Děkanka 3:0 K
Ne 24.04 15:00 FC Tukabel FC Makedonie 3. liga Sokol Vinohrady 1:6
Ne 24.04 16:00 FC Showdown Název týmu 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:3
Ne 24.04 17:00 MOTOR Vršovice Měšičáci 2.B liga Sokol Vinohrady 2:2
Ne 24.04 18:00 Starý pany Vysočany Flora frajers 3. liga Dobratická 5:2
Ne 24.04 19:00 Young Boys Prague Bořiči mýtů 1. liga Podvinný mlýn 14:3
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 29.04 19:00 Měšičáci Los Angels Anals B 2.B liga Čakovice 3:2
Pá 29.04 19:00 Pražská šlechta FC Hood Happy 3. liga Kobylisy 3:6
So 30.04 13:00 FK PRAHA FC Cascos 1. liga Jitřní 2:5
So 30.04 14:00 FC Beránci International FC 2.A liga Křimická 2:8
So 30.04 17:00 FC Makedonie AS PALERMO Praha 3. liga Laudova 9:1
Ne 01.05 09:45 Bořiči mýtů CZECH INN 1. liga Laudova 2:6
Ne 01.05 10:00 Modřanský svině FC Tukabel 3. liga Angelovova 7:2
Ne 01.05 10:00 FC Princ Praha Lokomotiv Střížkov 2.B liga Děkanka 0:2
Ne 01.05 12:00 Název týmu FC Calipo 2.A liga Děkanka 4:4
Ne 01.05 13:00 FC Košíře Praha Tvůj problém 2.B liga Laudova 3:0
Ne 01.05 13:30 Prague Panthers Starý pany Vysočany 3. liga Kbely 0:12
Ne 01.05 15:15 The Originals 2012 FC Notor Střešovice 2.A liga Angelovova 4:3
Ne 01.05 16:30 Los Blancos C.F. One Direction 2.B liga Křimická 5:1
Ne 01.05 16:30 Truhla Boyz SFT 2.A liga Angelovova 6:2
Ne 01.05 16:30 Flora frajers Náhodná rotace 3. liga Glowackého 1:8
Ne 01.05 17:00 Motor 2015 FC Showdown 2.A liga Campanus 1:8
Ne 01.05 18:00 Lazaři s.r.o. Young Boys Prague 1. liga Laudova 1:8
Ne 01.05 19:00 Grand Team Ludeco Plán B 1. liga Podvinný mlýn 6:2
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
St 04.05 20:00 Praetorians FC Los Angels Anals 1. liga ZŠ Plamínkové 5:14
Pá 06.05 16:00 Lokomotiv Střížkov FC Košíře Praha 2.B liga Glowackého 2:3
Pá 06.05 18:00 Plán A FC Princ Praha 2.B liga ZŠ Plamínkové 5:2
Pá 06.05 18:30 CROATHERM Team Grand Team Ludeco 1. liga Strahov 10:8
Pá 06.05 19:30 AS PALERMO Praha Starý pany Vysočany 3. liga Podvinný mlýn 6:4
Pá 06.05 19:45 Plán B Bořiči mýtů 1. liga ZŠ Plamínkové 6:8
Pá 06.05 20:30 One Direction Měšičáci 2.B liga Kobylisy 2:5
So 07.05 09:00 FC Hood Happy Havana C.F. B 3. liga Běchovice 4:0
So 07.05 09:30 Tvůj problém Los Blancos C.F. 2.B liga Laudova 2:1
So 07.05 16:00 FC Calipo Motor 2015 2.A liga Na Ovčíně 2:1
So 07.05 16:00 SFT Název týmu 2.A liga Strahov 3:13
So 07.05 17:00 FC Makedonie Modřanský svině 3. liga Laudova 6:1
Ne 08.05 10:15 Náhodná rotace Prague Panthers 3. liga Děkanka 9:1
Ne 08.05 13:15 FC Notor Střešovice Truhla Boyz 2.A liga ZŠ Plamínkové 2:7
Ne 08.05 14:00 CZECH INN Lazaři s.r.o. 1. liga Děkanka 0:3 K
Ne 08.05 14:45 Havana C.F. The Originals 2012 2.A liga ZŠ Plamínkové 5:0
Ne 08.05 15:00 FC Tukabel Pražská šlechta 3. liga Sokol Vinohrady 0:3
Ne 08.05 16:00 FC Showdown FC Beránci 2.A liga ZŠ Plamínkové 6:6
Ne 08.05 17:00 FC Cascos Praetorians FC 1. liga Glowackého 10:1
Ne 08.05 17:00 Plán A Tvůj problém 2.B liga Laudova 2:4
Ne 08.05 18:00 Young Boys Prague FK PRAHA 1. liga Podvinný mlýn 6:4
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 13.05 18:15 Praetorians FC Young Boys Prague 1. liga ZŠ Plamínkové 4:7
Pá 13.05 19:00 Měšičáci Tvůj problém 2.B liga Čakovice 1:1
Pá 13.05 19:45 Los Angels Anals FC Cascos 1. liga ZŠ Plamínkové 4:4
So 14.05 13:00 Havana C.F. B FC Tukabel 3. liga ZŠ Plamínkové 6:4
So 14.05 14:00 FC Beránci FC Calipo 2.A liga Křimická 3:1
Ne 15.05 09:45 Bořiči mýtů CROATHERM Team 1. liga Laudova 1:23
Ne 15.05 10:00 Modřanský svině AS PALERMO Praha 3. liga Angelovova 7:3
Ne 15.05 11:00 FK PRAHA CZECH INN 1. liga Jitřní 3:4
Ne 15.05 11:00 International FC FC Showdown 2.A liga Laudova 2:3
Ne 15.05 12:00 Název týmu FC Notor Střešovice 2.A liga Děkanka 1:3
Ne 15.05 13:00 FC Košíře Praha Plán A 2.B liga Laudova 11:2
Ne 15.05 15:15 Truhla Boyz Havana C.F. 2.A liga Angelovova 6:2
Ne 15.05 16:00 Pražská šlechta FC Makedonie 3. liga Laudova 1:6
Ne 15.05 16:30 Los Blancos C.F. Lokomotiv Střížkov 2.B liga Křimická 3:4
Ne 15.05 16:30 Flora frajers FC Hood Happy 3. liga Glowackého 2:1
Ne 15.05 17:00 MOTOR Vršovice Los Angels Anals B 2.B liga Sokol Vinohrady 2:6
Ne 15.05 17:00 Motor 2015 SFT 2.A liga Campanus 3:7
Ne 15.05 18:00 Starý pany Vysočany Náhodná rotace 3. liga Dobratická 10:2
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 20.05 17:00 Lokomotiv Střížkov Měšičáci 2.B liga Glowackého 4:6
Pá 20.05 18:00 Plán A Los Blancos C.F. 2.B liga ZŠ Plamínkové 1:1
Pá 20.05 18:30 CROATHERM Team Lazaři s.r.o. 1. liga Laudova 6:0
Pá 20.05 19:30 AS PALERMO Praha Náhodná rotace 3. liga Podvinný mlýn 5:7
Pá 20.05 19:45 Plán B FK PRAHA 1. liga ZŠ Plamínkové 3:1
Pá 20.05 20:30 One Direction MOTOR Vršovice 2.B liga Kobylisy 3:2
So 21.05 16:00 SFT FC Beránci 2.A liga Strahov 1:10
So 21.05 17:45 FC Makedonie Havana C.F. B 3. liga Laudova 9:4
So 21.05 18:30 FC Cascos Lazaři s.r.o. 1. liga Glowackého 20:2
Ne 22.05 10:00 Modřanský svině Pražská šlechta 3. liga Angelovova 3:0 K
Ne 22.05 10:00 FC Princ Praha FC Košíře Praha 2.B liga Děkanka 7:4
Ne 22.05 13:15 FC Notor Střešovice Motor 2015 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:15
Ne 22.05 13:30 Havana C.F. Název týmu 2.A liga ZŠ Plamínkové 2:1
Ne 22.05 14:00 CZECH INN Praetorians FC 1. liga Děkanka 15:6
Ne 22.05 15:00 FC Tukabel Flora frajers 3. liga Sokol Vinohrady 9:5
Ne 22.05 16:00 The Originals 2012 Truhla Boyz 2.A liga Angelovova 2:4
Ne 22.05 18:00 Young Boys Prague Los Angels Anals 1. liga Podvinný mlýn 4:5
Ne 22.05 19:00 Grand Team Ludeco Bořiči mýtů 1. liga Podvinný mlýn 3:0 K
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 27.05 18:15 Praetorians FC Plán B 1. liga ZŠ Plamínkové 3:5
Pá 27.05 18:45 Flora frajers FC Makedonie 3. liga Glowackého 3:10
Pá 27.05 19:00 Pražská šlechta AS PALERMO Praha 3. liga Kobylisy 3:6
Pá 27.05 19:00 Měšičáci Plán A 2.B liga Čakovice 4:2
Pá 27.05 19:45 Los Angels Anals CZECH INN 1. liga ZŠ Plamínkové 4:0
So 28.05 11:00 Havana C.F. B Modřanský svině 3. liga ZŠ Plamínkové 1:12
So 28.05 14:00 FC Beránci FC Notor Střešovice 2.A liga Křimická 3:0 K
So 28.05 17:00 Motor 2015 Havana C.F. 2.A liga Campanus 1:1
Ne 29.05 11:00 International FC SFT 2.A liga Křimická 5:3
Ne 29.05 11:00 FK PRAHA CROATHERM Team 1. liga Jitřní 7:3
Ne 29.05 12:00 Název týmu The Originals 2012 2.A liga Děkanka 3:5
Ne 29.05 13:30 Prague Panthers FC Tukabel 3. liga Kbely 2:7
Ne 29.05 13:30 Los Angels Anals B One Direction 2.B liga ZŠ Plamínkové 3:2
Ne 29.05 16:00 FC Showdown FC Calipo 2.A liga ZŠ Plamínkové 6:3
Ne 29.05 16:30 Los Blancos C.F. FC Princ Praha 2.B liga Křimická 10:3
Ne 29.05 18:00 Starý pany Vysočany FC Hood Happy 3. liga Dobratická 9:2
Ne 29.05 19:15 Lazaři s.r.o. Grand Team Ludeco 1. liga Laudova 6:3
Po 30.05 19:00 MOTOR Vršovice Tvůj problém 2.B liga Laudova 2:6
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 03.06 17:00 Lokomotiv Střížkov MOTOR Vršovice 2.B liga Glowackého 4:3
Pá 03.06 18:30 CROATHERM Team Praetorians FC 1. liga Strahov 16:2
Pá 03.06 19:00 Pražská šlechta Havana C.F. B 3. liga Štěrboholy 2:12
Pá 03.06 19:45 Plán B Los Angels Anals 1. liga ZŠ Plamínkové 0:11
Pá 03.06 20:00 FC Cascos Young Boys Prague 1. liga Glowackého 6:3
So 04.06 09:30 Tvůj problém Los Angels Anals B 2.B liga Laudova 1:2
So 04.06 15:00 FC Hood Happy Náhodná rotace 3. liga Běchovice 2:0
So 04.06 17:00 FC Makedonie Prague Panthers 3. liga Laudova 21:0
Ne 05.06 09:45 Bořiči mýtů Lazaři s.r.o. 1. liga Laudova 9:5
Ne 05.06 10:00 Modřanský svině Flora frajers 3. liga Angelovova 4:2
Ne 05.06 10:00 FC Princ Praha Měšičáci 2.B liga Děkanka 0:5
Ne 05.06 13:00 FC Košíře Praha Los Blancos C.F. 2.B liga Laudova 8:0
Ne 05.06 13:15 FC Notor Střešovice International FC 2.A liga ZŠ Plamínkové 0:3 K
Ne 05.06 13:30 Havana C.F. FC Beránci 2.A liga ZŠ Plamínkové 8:2
Ne 05.06 14:00 CZECH INN FC Cascos 1. liga Děkanka 2:3
Ne 05.06 15:00 FC Tukabel Starý pany Vysočany 3. liga Dobratická 2:13
Ne 05.06 15:15 The Originals 2012 Motor 2015 2.A liga Angelovova 3:2
Ne 05.06 16:00 SFT FC Showdown 2.A liga Strahov 2:2
Ne 05.06 16:30 Truhla Boyz Název týmu 2.A liga Angelovova 7:3
Ne 05.06 19:00 Grand Team Ludeco FK PRAHA 1. liga Podvinný mlýn 8:4
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Út 07.06 21:30 FC Calipo International FC 2.A liga Na Ovčíně 1:10
Pá 10.06 18:15 Praetorians FC Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové 7:7
Pá 10.06 19:00 Měšičáci FC Košíře Praha 2.B liga Čakovice 7:2
Pá 10.06 19:45 Los Angels Anals CROATHERM Team 1. liga ZŠ Plamínkové 3:0
So 11.06 13:00 Havana C.F. B AS PALERMO Praha 3. liga ZŠ Plamínkové 3:10
So 11.06 14:00 FC Beránci The Originals 2012 2.A liga Křimická 1:1
So 11.06 14:30 FC Hood Happy FC Tukabel 3. liga Běchovice 4:2
So 11.06 16:00 FC Calipo SFT 2.A liga Na Ovčíně 12:3
So 11.06 17:00 FC Cascos Plán B 1. liga Glowackého 3:0 K
Ne 12.06 10:15 Náhodná rotace FC Tukabel 3. liga Děkanka 4:1
Ne 12.06 11:00 FK PRAHA Bořiči mýtů 1. liga Jitřní 7:7
Ne 12.06 11:00 International FC Havana C.F. 2.A liga Křimická 1:9
Ne 12.06 13:30 Prague Panthers Modřanský svině 3. liga Kbely 0:12
Ne 12.06 13:30 Los Angels Anals B Lokomotiv Střížkov 2.B liga ZŠ Plamínkové 5:0
Ne 12.06 15:00 MOTOR Vršovice Plán A 2.B liga Sokol Vinohrady 3:3
Ne 12.06 16:00 FC Showdown FC Notor Střešovice 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
Ne 12.06 16:30 Flora frajers Pražská šlechta 3. liga Glowackého 6:3
Ne 12.06 17:00 Motor 2015 Truhla Boyz 2.A liga Campanus 2:4
Ne 12.06 18:00 Starý pany Vysočany FC Makedonie 3. liga Dobratická 4:6
Ne 12.06 19:00 Lazaři s.r.o. Plán B 1. liga Laudova 4:9
St 15.06 19:15 Young Boys Prague CZECH INN 1. liga Podvinný mlýn 4:15
Pá 17.06 20:30 One Direction Tvůj problém 2.B liga Kobylisy 6:2
Ne 19.06 13:30 FC Hood Happy Prague Panthers 3. liga Kbely 4:0
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 03.04 13:00 FC Košíře Praha Los Blancos 2.B liga Laudova 3:0 K
So 09.04 10:00 Los Blancos Los Blancos C.F. 2.B liga Březiněves 0:3 K
Pá 15.04 19:00 Měšičáci Los Blancos 2.B liga Čakovice 3:0 K
So 30.04 10:00 Los Blancos MOTOR Vršovice 2.B liga Březiněves 0:3 K
Ne 08.05 13:30 Los Angels Anals B Los Blancos 2.B liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
So 14.05 10:00 Los Blancos One Direction 2.B liga Březiněves 0:3 K
So 21.05 09:30 Tvůj problém Los Blancos 2.B liga Laudova 3:0 K
So 28.05 10:00 Los Blancos Lokomotiv Střížkov 2.B liga Březiněves 0:3 K
Pá 03.06 18:00 Plán A Los Blancos 2.B liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
So 11.06 10:00 Los Blancos FC Princ Praha 2.B liga Březiněves 0:3 K
Střelci
1. liga
1.
Mišura Stipe (CRO) 36
2.
Janků Patrik (YBP) 20
3.
Hradil Jan (YBP) 16
2.A liga
1.
Jílek Karel (TRU) 15
Šťovíček Jakub (SHO) 15
2.
Veverka Ondřej (BER) 13
3.
Seidl Michael (INT) 12
2.B liga
1.
Kříž Jiří (MĚŠ) 15
2.
Vochmin Alexandr (LOS) 14
3.
Lorenc Jakub (ONE) 12
3. liga
1.
Markovič Dejan (MAK) 25
2.
Dolejš Viktor (SPV) 20
3.
Šídlo Milan (MOD) 13
Brankáři
1. liga
1.
Frank Štěpán (LAA) 129
2.
Klečka Jiří (CAS) 116
3.
Tomovič Jovan (CRO) 112
2.A liga
1.
Dvořák Jakub (HAV) 77
2.
Důra Jiří (CAL) 76
3.
Švarc Pavel (TRU) 70
Rychetník Jakub (MTR) 70
2.B liga
1.
Svítil Michal (MĚŠ) 105
2.
Vejdělek Ondřej (LAB) 97
3.
Tomšů Michal (TVU) 85
Janota Jakub (KOŠ) 85
3. liga
1.
Hromádko Vít (MAK) 109
2.
Burián Ondřej (SPV) 92
3.
Trunečka Ondřej (ROT) 85