50 Podobský Filip
58 Terber Ondřej
Min Jméno
27 Hanzal Ondřej
Komentář: Nejdříve k zápasu: Zápas se hrál z obou stran tvrdě ale v mezích a nebyl zde žádný zákeřný faul nebo nic co by nějak vybočovalo z míry. Domácí byli lepší na balonu a lepší v kombinaci ale k šílenství je přiváděl výborně chytajicimu gólman hostí který chytal opravdu famózně, když se potom Hostim povedla jedna z mála akci dotáhnout až do konce skončil poločas vedením hostí 0:1 V druhé půli se vše opakovalo až na to že se konečně domácím podařilo gólmana hostí prostřelit a zaslouženě vyhráli 3:1. Nyní k mimo fotbalové stránce: Na zápas domácím jak už je zvykem přišli fanoušci což by mělo být příjemné ale zde jeden jediný z nich který přišel na zápas opilý a svými neustále se opakujícími výkřiky typu "dej mu loktem " či "zlom mu nohy" a podobně strhl celou lavičku domácích kteří bohužel se smíchem tomuto přihlíželi a posléze mu i přizvukovali a tímto svým chováním absolutně znevažili vše co se v naší lize snažíme dělat. Takovéto jednání je absolutně mimo a neustále urážky a nadávky tohoto typu do fotbalu nepatří. Dle mého soukromého názoru byl toto prostě FAUL NA FOTBAL