1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

Zápis o utkání

Liga: 3. liga Kolo: 6 Datum: 14.10.2018 Výkop: 12:00
Hřiště : Kbely
Rozhodčí: David Kocman Asistent: Bez pomezního
Prague Panthers - FC Beránci
5 : 4
Soupisky
Číslo Jméno
Bárta Adam
Kubelka Ondřej B
Marek Lukáš
Solík Petr
Mazanec Pavel ©
Tököly Lukáš
Vydra Jakub
Číslo Jméno
Bouška Martin B
Eberl Lukáš ©
Eberl Václav
Klípa Jakub
Procházka Lukáš
Veverka Ondřej
Eberl Marek
Novák Václav
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
23 Bárta Adam
30 Mazanec Pavel
33 Solík Petr
Min Jméno
30 Klípa Jakub
41 Eberl Lukáš V
43 Procházka Lukáš
47 Klípa Jakub
49 Eberl Václav V
54 Klípa Jakub
Komentář: Dle postavení v tabulce se očekával jednoduchý zápas pro hostující tým ale realita byla jiná a hosté se nemohli dlouho srovnat s malým pískovým hřištěm a balón jim často uskakovali i v jindy jasných situacich. Domácí nastoupili koncentrovaní a díky výborně práci Tökölyho který nejen že výborně bránil ale zároveň i všechny své hráči dirigoval se drželi neustále ve vedení. Aby to nebylo pro hosty vše tak si dali ještě dva velice smolné vlastní branky které podtrhli jejich zmar
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22