1. liga
1. Modřanský svině 21
2. Toros 18
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. Holota FC 21
2. SK Palouk 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 24
2. AG United 21
3. AC Roma team 18
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 21
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Zápis o utkání

Liga: 3. liga Kolo: 4 Datum: 14.04.2019 Výkop: 14:00
Hřiště : Laudova
Rozhodčí: Petr Jambor Asistent: Bez pomezního
AC Roma team - Motor 2015
4 : 4
Soupisky
Číslo Jméno
3 Pohlodko Radek
6 Kováč Marcel
7 Zámek Ladislav
8 Chromý Rudolf
9 Žemba František ©
10 Jožko Roman
11 Jožko Daniel
23 Kaleja Denis
92 Cojocaru Lonel Nicusor B
Číslo Jméno
1 Rychetník Jakub B
2 Křivánek Martin
3 Rychteník Jan
6 Krejčí Jan
7 Štoček Jakub
9 Jelínek Vojtěch
10 Kasper Tomáš ©
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
21 Jožko Daniel
23 Chromý Rudolf
35 Jožko Daniel
48 Kaleja Denis
Min Jméno
29 Kasper Tomáš
52 Štoček Jakub
54 Štoček Jakub
59 Štoček Jakub
Komentář: Když ve 48 minutě dalKoleja na 4:1 zdálo se být rozhodnuto.V závěru však Motor s přispěním soupeře vyrovnal na konečných 4:4.
Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 21
2.
Rodina David (TOR) 19
3.
Kovář Petr (REG) 18
Lang Matěj (REG) 18
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 17
2.
Beneš Eduard (HOO) 16
3.
Holdy Denis (ROM) 12
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 19
2.
Naveriani Lasha (TVU) 16
3.
Kajaba Michal (PAN) 13
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 83
2.
Toros 70
3.
Modřanský svině 44
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
Holota FC 47
3.
SK Palouk 45
2.A liga
1.
AC Roma team 50
2.
FK PRAHA 45
3.
SFT 38
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 51
2.
Tým Jakuba Harapáta 48
3.
Tvůj problém 44
Obrana
1. liga
1.
Reggaeboys 31
2.
Modřanský svině 33
3.
Toros 34
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 22
2.A liga
1.
Liviroff SC 19
2.
FC Lopatov 21
3.
SFT 23
2.B liga
1.
Rebel Circus 14
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 26
2.
Rapid Libeň 27
3.
Havana C.F. 28
Tým Jakuba Harapáta 28