55 Gregor Matěj
59 Tichý Ondřej
Min Jméno
53 Dyba Jan
Komentář: Velice pohledný zápas, kdy jsme v prvním poločase mohli vidět velice vyrovnanou partii. Domácí sice měli více ze hry, ale dnes skvělý gólman hostů Zeman držel svůj tým perfektními zákroky. Oproti tomu hosté hrozili hlavně z brejků a standardních situací a i gólman domácích musel nejednou vytáhnout perfektní zákrok. Šance střídala šanci na obou stranách, kdy se až v 21. minutě podařilo domácím skórovat. Zbytek poločasu měl podobný scénář, jako doposud a oba gólmani měli plné ruce práce. Asi největší zlom přišel v poslední minutě prvního poločasu, kdy se podařilo domácím navýšit své vedení gólem ,, do šatny ". Tento gól donutil hosty hrát více ofenzivní fotbal od začátku druhého poločasu a zároveň se méně soustředit na defenzívu, čehož dost často využili domácí, kdy šli nejednou do přečíslení, ale gólman hostů měl dnes opravdu svůj den. I přes skvělou formu gólmana hostů se domácím podařilo ve 44. minutě navýšit své vedení už na třígólové a od té doby hráli hosté už jen dopředu, čímž se roztrhl pytel s góly právě do jejich branky, jelikož domácí šli nejednou sami na gólmana a trestali tyto brejky s přehledem. Hosté se přeci jen dočkali čestného gólu, kdy na 5:1 snižoval Dyba, ale to už bylo pro hosty pozdě na to, aby ještě nějak zdramatizovali tento zápas. Do konce zápasu jsme mohli vidět spousty šancí na obou stranách, ale gólové byly pouze dvě a obě od domácích, kteří dnes vyhráli zaslouženě 7:1. Hosté zvládli držet tempo s domácími první poločas. Druhý poločas ukázali domácí svou sílu v ofenzívě, kdy to museli hosté v obraně otevřít a soustředit se hlavně na útok z čehož vznikla spousta brejků pro domácí a ti se v těchto situacích málokdy střelecky mýlí.