33 Boháč Pavel
41 Jirota Martin
45 Routa Jakub
53 Samsin Dimitrij
Komentář: Tento zápas nám nabídl gólovou nadílku od obou týmů a velice vyrovnanou partii. Domácím se mnohem lépe povedl začátek a už v 7. minutě vedli o dva góly. Hosté se nemohli dlouho chytit a nebýt několika skvělých zákroků brankáře hostů a špatného zakončení domácích, mohl to být mnohem veselejší začátek pro domácí. Namísto toho dali domácí prosto soupeři aby se dostal do zápasu a ti toho využili a ve 14. minutě snížili na rozdíl jednoho gólu. Od té doby se hrál zápas nahoru dolů plný šancí na obou stranách, ale hosté byli nakonec ti, co dokázali vstřelit další gól a bylo vyrovnáno. Remízový stav nevydržel moc dlouho, když domácí Jirků vrátil vedení svému týmu. Do konce poločasu se už nic nestalo a do šaten šli domácí s jednobrankovým vedením. Druhý poločas opět lépe začali domácí a ve druhé minutě druhého poločasu měli opět dvoubrankový náskok. Hostům se ale podařilo během následující minuty snížit a vše bylo opět otevřené. Když zvyšoval na 5:3 Venhoda ve 38. minutě a domácí šli potřetí v tomto zápase do dvoubrankového vedení, už to vypadalo, že minimálně bod si z tohoto zápasu odvezou a poučí se z minulých zápasů, kdy přišly o vedení v posledních minutách. Hosté od tohoto inkasovaného gólu začali hrát více ofenzivně a zatlačili svého soupeře na svojí půlku. Tento velký tlak přinesl ovoce ve 41. minutě, kdy se jim podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu, tímto gólem se tým hostů velice nabudil a tlak neustával, což přineslo o 4 minuty později i vyrovnání. Domácí se po inkasovaném gólu oklepali a opět začali být tím lepším týmem, kterým byli hlavně v úvodu tohoto zápasu. Oba týmy se snažily urvat vítězství, ale kdo šel nakonec do vedení byli hosté, kteří šli v tomto zápase poprvé do vedení. Závěr zápasu nám přinesl tlak od domácího týmu, kdy nechybělo málo, aby se jim podařilo skórovat, ale hostům se podařilo tlak ubránit a po velké bitvě berou z tohoto zápasu všechny tři body. Vyrovnaný zápas plný šanci na obou stranách, kde rozhodla lepší koncovka týmu hostů.