25 Knirsch David
32 Štér Jaroslav
33 Kohák David
42 Štér Jaroslav
Komentář: Zápas týmů ze spodku tabulky třetí ligy nám nabídl překvapivě jednoznačný průběh i výsledek. Na gól se čekalo dlouho až do šestnácté minuty, kdy otevřel skóre hráč hostů Horváth. Tímto gólem se spustila gólová smršť, když o pár vteřin později to už bylo 0:2 a do konce poločasu se podařilo hostům zvýšit své vedení ještě o jednu branku. Náskok mohl být mnohem vyšší, ale perfektní gólman domácích zlikvidoval velkou spoustu šancí, které hosté měli. Domácí v prvním poločase neměli z čeho ohrozit a hrálo se na jednu branku. Začátek druhého poločasu začal podobně, jak první skončil a hosté opět úřadovali. Tři minuty po začátku druhé půle to už bylo pětigólový náskok a chvíli na to to bylo už o šest. Domácí i přes nevydařenou první půlku a začátek té druhé, se nevzdávali a z tlaku padl zasloužený gól. Hosté závěr zápasu hodně vypouštěli, což domácí využívali a kolikrát chodili v přečíslení na gólmana, který předvedl nejeden perfektní zákrok nebo končily jejich pokusy těsně vedle branky. I přesto, že závěrečná desetiminutovka patřila domácím, se nic závratného se skórem nestalo, když v 56. minutě snižoval Routa svojí druhou brankou v zápase na konečných 2:6. Hosté dnes přehráli svého soupeře ve všech ohledech, krom závěru zápasu, který patřil domácím.