1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 1. liga Kolo: 4 Datum: 25.04.2015 Výkop: 11:00
Hřiště : ZŠ Plamínkové
Rozhodčí: Jaroslav Šenfeld Asistent: Dominik Svoboda
GTL - Plán B
1 : 7
Soupisky
Číslo Jméno
1 Tsarev Alexej B
6 Radina Martin
7 Semecký Lukáš
8 Smorádek David
10 Semirád Lukáš ©
23 Hanzlíček David
Číslo Jméno
3 Venglář Martin
4 Burian Dominik ©
7 Tichý Ondřej
10 Vyhnal Filip
13 Kružík Lukáš
17 Tichý Miroslav B
19 Kocur Tomáš
21 Nový Jakub
26 Trmal Pavel
88 Pavlíček Jan
90 David Martin B
99 Boháč Pavel
Karty
Min Jméno
Min Jméno
36 Boháč Pavel
Důvod: Faul
Góly
Min Jméno
50 Semecký Lukáš
Min Jméno
10 Venglář Martin
27 Vyhnal Filip
41 Vyhnal Filip
43 Venglář Martin
48 Vyhnal Filip
58 Venglář Martin
60 Tichý Ondřej
Komentář: V prvním poločase poměrně vyrovnané utkání, ale ve druhém domácím doplatili na nemožnost střídání a když ještě k tomu přidáte že Semecký nebyl 100% fit, zrodil se překvapivý ale zasloužený výsledek.
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14