43 Svoboda Štěpán
55 Lorman Mikuláš
Min Jméno
4 Janota Jan
Komentář: Hosté od prvních minut vlétli na svého soupeře a odměnou jim byl gól už ve 4. minutě zápasu. Celkově první poločas patřil hlavně hostům, kteří neustále tlačili a ostřelovali bránu domácích, ale díky skvělému gólmanovi a jeho perfektním zákrokům, byli domácí stále ve hře. Domácí měli v prvním poločase opravdu minimum šancí, ale i tak se jim podařilo ve 21. minutě srovnat na 1:1 a tak i první poločas skončil. Hra domácích se v poločase druhém hodně zvedla a tempo zápasu se vyrovnalo. Hrálo se nahoru-dolu a šance střídala šanci na obou stranách. Hosté si vylámali zuby na nadále skvělých zákrocích gólmana domácích, zatímco domácí netrefovali zařízení o pár centimetrů z tutových šancí. Tento gólový půst se podařilo protrhnout až ve 43. minutě právě domácím, kteří šli poprvé v tomto zápase do vedení. Hosté museli začít hrát na risk v obraně a ani velký ofenzivní tlak v poslední desetiminutovce pro hosty nepřinesl gól. Naopak domácí z brejku pojistili své vedení a berou z tohoto zápasu po velké bitvě, velice vydřené 3 body