1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 1. liga Kolo: 10 Datum: 05.06.2015 Výkop: 19:45
Hřiště : Křimická
Rozhodčí: Tomáš Chlum Asistent: NEDOSTAVIL SE
FC Krementi - Los Angels Anals
1 : 4
Soupisky
Číslo Jméno
1 Semecký Jan B
2 Pfeferle Tomáš
3 Solík Petr
7 Rosák Ondřej ©
9 Veverka Ondřej
10 Nezbeda Kyštof
11 Yessirkegenov Yerzhan
Číslo Jméno
1 Frank Štěpán B
6 Uher Lukáš
16 Bílek Adam
19 Haken Tomáš
22 Boubín Daniel
27 Ferdinand Martin
39 Vik Šimon
69 Hemerka Martin
88 Suchánek Daniel ©
93 Katrák Josef B
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
44 Veverka Ondřej
Min Jméno
7 Haken Tomáš
46 Vik Šimon
57 Vik Šimon
58 Vik Šimon
Komentář: Tento zápas se hraálo o hodně v boji o titul A také to bylo znát na hře ale hoste dali první gol ale musíme podoktnout že velmi štastný a domácíma to otřaslo a nemohli vstřelit gol az te povedlo take se stestím domácím ale radost dlouho nevydržela a hostíé šli opět do vedení a to si nenechali už vzít a ještě 2 goly na konci zápasu pojistili 3 body velmi důležité
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14