10 Kalina David
18 Kresan Evžen
36 Kresan Evžen
60 Kresan Evžen
Komentář: Celý zápas se hrál v rychlém tempu, ale velmi přátelském a fair play. Hosté vstoupili do zápasu lépe a už ve 3. minutě šli do vedení. Celkově první poločas měli hosté více ze hry a těžili z postupných kombinací, zatímco domácí hlavně vyčkávali na chyby soupeře a hrozili z brejků. Důvodem této taktiky domácích bylo nejspíše to, že se celý zápas hrál ve velice nepříjemném vedru a s jedním hráčem na střídání by bylo fyzicky velice náročné hrát běhavý fotbal proti týmu, který měl na střídačce hráče hned čtyři. I přesto, že měli hosté v prvním poločase velkou převahu, tak si nejčastěji vylámali zuby na gólmanovi domácích, který dnes svůj tým držel svými skvělými zákroky, díky čemuž prohrávali domácí po první půli pouze o jeden gól. Do druhého poločasu vstoupili domácí mnohem lépe a čtyřicet vteřin po jeho začátku bylo vyrovnáno na 3:3. Dlouho ale tento výsledek nevydržel a o pět minut později kapitán hostů vrátil svému týmu vedení svým druhým dnešním gólem. Domácí věděli, že posledních dvacet minut už musí hrát na risk a dát všechny své síly do ofenzívy, aby mohli pomýšlet v tomto zápase na nějaké body. V závěru měli domácí mnoho šancí na vstřelení branky, ale jejich střelecké pokusy často minuly branku jen o pár centimetrů. Naopak hosté se dost často dostali do přečíslení několika hráčů na samotného brankáře, ale ten měl dnes prostě svůj den a držel svůj tým až do úplného závěru. Poslední minutu zápasu šli domácí do powerplay, ale ani podpora gólmana v ofenzivě gól nepřinesla, naopak kapitán hostů gólem do prázdné branky zkompletoval hattrick. Hosté berou z tohoto zápasu výhru zaslouženě, která ale mohla být mnohem vyšší, nebýt excelentního výkonu gólmana domácích, díky kterému byl zápas dramatický až do posledních vteřin.