16 Kulík Adam
27 Šafař Vojtěch
34 Šafař Vojtěch
35 Kulík Albert
Komentář: Do utkání vstoupili lépe hráči na domácím hřišti HoodHappy. Po bojovném začátku si hned ve třetí minutě připsal gól Edis Beneš čímž roztrhl svůj gólovými pytel. Beneš příliš dlouho nečekal a hned v polovině nabíhající páté minutě zavěsil do brány soupeře druhy gól. Na hřišti probíhal souboj o stres hřiště až do patnácté minuty kdy Albert Kulík nekompromisně zakončil do brány hostů a snížil tak manko o pouhý gól. Domácí na sebe nenechali dlouho čekat a hráč Šmijdy zvyšuje vedení na 4:1 v devatenácté minutě. Hosté odpovídají několika rychlými průniky, které končí balónem v brance domácích a to za pomoci střelce Vojtěcha Šafáře, který snižuje stav na 4:2. Ještě před hvizdem, který odpíská polovinu utkání se prosadil Mikšovský zvyšující skóre na 5:2. Po poločasové přestávce se hostům podařilo několikrát na dva - tři doteky dostat před soupeřovu bránu z čehož padli dva góly Šafář Vojta a Kulík Albert. Začala bitva o body, kterou rozsekl až Tomáš Plašil, který uklidnil situaci na stranu domácích a zvýšil stav na 6:4. V padesátéprvní minutě pojistil výhru Jaroš, který zvýšil skóre na 7:4. Od té chvíle byli hosté velmi nebezpeční, nepodařilo se jim však střelíte gól. MOTM na straně domácích je Edis Beneš, který po cele utkání krásné kontroloval balón, podržel jej v těžkých situacích a navrch prodal dva góly. MOTM na straně hostů je oříšek jelikož zde bylo více hráčů,kteří hráli pohledný fotbal. Nicméně byl vybrán Vojtěch Šafář, který tým podporoval a nevynechal jediný osobní souboj. Svůj výkon také korunoval dvěma góly.