1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 2.A liga Kolo: 1 Datum: 04.04.2015 Výkop: 11:30
Hřiště : Kublov
Rozhodčí: Filip Adámek Asistent: NEDOSTAVIL SE
Vopičáci CF - CROATHERM Team
5 : 5
Soupisky
Číslo Jméno
Veverka Ondřej
Prosenc Daniel
Provazník Michal ©
Kübl Daniel B
Hrdlička Jakub
Kubernát Richard
Číslo Jméno
Fischer Robert
Podroužek Jan
Krstulović Ivan B
Lučić-Jozak Josip
Pranjić Danijel
Bok Libor ©
Tomovič Jovan
Karty
Min Jméno
Min Jméno
7 Krstulović Ivan
Důvod: Hra rukou mimo vápno
Góly
Min Jméno
10 Provazník Michal
26 Provazník Michal
37 Provazník Michal
41 Provazník Michal
45 Veverka Ondřej
Min Jméno
4 Podroužek Jan
12 Bok Libor
15 Fischer Robert
43 Bok Libor
51 Fischer Robert
Komentář: V 1. Poločase jasné lepsi hosté, domácí nakopavali pouze dlouhe balony na vysokého Provaznika, v 2. Poločase se hra vyrovnala a nakonec zřejmě zaslouena remíza POMEZNÍ MICHAL BOHÁČ SE NEDOSTAVIL !
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14