1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 2.A liga Kolo: 2 Datum: 12.04.2015 Výkop: 13:15
Hřiště : Campanus
Rozhodčí: Tomáš Chlum Asistent: Bianka Pelichová
Toros - Truhla Boyz
0 : 5
Soupisky
Číslo Jméno
1 Fikrle David B ©
2 Bátěk Lukáš
4 Dvořák Lukáš
5 Pilát David
20 Stejskal Tomáš
22 Szabó Filip
Číslo Jméno
1 Kaňka Jakub B
2 Rosenkranc Tomáš
4 Hrvačič Marko
5 Novák Lukáš
6 Vejvoda Tomáš
7 Hrdlička Ondřej ©
10 Jílek Karel
12 Kaňka Tomáš
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
Min Jméno
5 Jílek Karel
42 Jílek Karel
43 Jílek Karel
47 Hrvačič Marko
57 Kaňka Tomáš
Komentář: Tento zapas zacal velmi z ostra kdyz hoste dali gol ale pote se hra uklidnila a obe strany si vytvorili sance ale skvele chytajici brankari drzeli sance na vitezstvi na obou stranach , ale v druhem polocase behem 5 minut hsote rozhodli ze si odvezou plny pocet bodu.
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14