1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 2.A liga Kolo: 4 Datum: 26.04.2015 Výkop: 13:45
Hřiště : Angelovova
Rozhodčí: Jaroslav Šenfeld Asistent: Michal Boháč
The Originals 2012 - Truhla Boyz
2 : 5
Soupisky
Číslo Jméno
3 Klímek Michal
4 Kadlec Filip ©
13 Nechyba Jiří
16 Chlum Tomáš B
23 Bürgel Lukáš
33 Rezek Matěj
Číslo Jméno
1 Kaňka Jakub B
2 Prokop Lukáš
3 Švarc Pavel
4 Rosenkranc Tomáš
6 Novák Lukáš
7 Hrdlička Ondřej ©
8 Hrvačič Marko
10 Jílek Karel
11 Vejvoda Tomáš
12 Ptáček František
13 Kaňka Tomáš
Karty
Min Jméno
Min Jméno
27 Rosenkranc Tomáš
Důvod: Faul
Góly
Min Jméno
27 Bürgel Lukáš
35 Kadlec Filip
Min Jméno
22 Vejvoda Tomáš
29 Jílek Karel
37 Ptáček František
39 Ptáček František
60 Novák Lukáš
Komentář: Velice kvalitní utkání kdy oba týmy hráli rychlý a kombinační fotbal. Domácí dvakrát dokázali vyrovnat, ale dešťová přeháňka s sebou přinesla dvě rychlé branky hostů, na které už domácí zareagovat nedokázali.
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14