1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 3.A liga Kolo: 2 Datum: 12.04.2015 Výkop: 13:30
Hřiště : Modletická
Rozhodčí: Jiří Vychytil Asistent: Lukáš Havelka
South Ham - Bořiči mýtů
1 : 12
Soupisky
Číslo Jméno
1 Kosík Lukáš ©
5 Blažek Jan
7 Kratochvíl Petr
9 Landa Jakub
10 Vacenovský Jan
16 Novák Pavel B
37 Novotný Tomáš
Číslo Jméno
1 Chmel František B
7 Kordule Lukáš
9 Skalický Jaroslav
10 Pokorný Jakub ©
17 Daněk Jan
24 Káninský Kamil
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
31 Blažek Jan
Min Jméno
3 Kordule Lukáš
14 Káninský Kamil
16 Pokorný Jakub
20 Daněk Jan
20 Daněk Jan
21 Kordule Lukáš
27 Skalický Jaroslav
35 Pokorný Jakub
47 Daněk Jan
54 Daněk Jan
55 Pokorný Jakub
59 Kordule Lukáš
Komentář: Jednoznačný zápas, kdy se Bořiči mýtů bavili fotbalem a téměř po celý zápas nepůjčili domácím míč. Domácí naštěstí měli vynikajícího brankáře, který zneškodnil spousty tutových šancí, jinak by zápas skončil daleko vyšším rozdílem.
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14