1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 3.B liga Kolo: 5 Datum: 03.05.2015 Výkop: 17:00
Hřiště : Na Vítězné pláni
Rozhodčí: Miroslav Vostatek Asistent: Dominik Svoboda
The Sharp-Ass Wasps - SFT
2 : 9
Soupisky
Číslo Jméno
1 Svoboda Vojtěch B
5 Vodička Marek
7 Hofštetr Jan
9 Šimera David ©
11 Beneš Jan
14 Procházka Ondřej
17 Čuda Štěpán
Číslo Jméno
1 Vondra Adam B
6 Dvořák Jakub
9 Dvořák Čeněk
10 Donát Blahomír
26 Kraml Filip
29 Vychytil Jiří ©
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
12 Beneš Jan
16 Vodička Marek
Min Jméno
2 Vychytil Jiří
3 Dvořák Jakub
11 Vychytil Jiří
21 Dvořák Jakub
49 Kraml Filip
52 Dvořák Jakub
55 Dvořák Jakub
58 Donát Blahomír
60 Vychytil Jiří
Komentář: V tomhle utkání moc fotbalové krásy k vidění nebylo....spíše snaha a elán. O výhře SFT rozhodla větší efektivita v zakončení................
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14