1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 3.B liga Kolo: 5 Datum: 03.05.2015 Výkop: 14:45
Hřiště : ZŠ Plamínkové
Rozhodčí: Miroslav Vostatek Asistent: Bianka Pelichová
Název týmu - Pražský kujvy
1 : 12
Soupisky
Číslo Jméno
1 Štěpánek David B
2 Procházka Lukáš ©
3 Procházka Michal
4 Nenadál Karel
5 Kašpar Jakub
6 Tenzer Jakub
7 Burda Josef
8 Neumann Michal
9 Heřmánek Ondřej
Číslo Jméno
5 Krsek Roman
6 Rameš Roman
7 Frei Pavel ©
10 Červený David
11 Hrycej Martin
16 Nica Sergio
26 Štván Michael B
89 Krupka Tomáš
Karty
Min Jméno
Min Jméno
54 Štván Michael
Důvod: Hra rukou brankáře mimo PÚ
Góly
Min Jméno
32 Kašpar Jakub
Min Jméno
10 Krupka Tomáš
16 Hrycej Martin
17 Hrycej Martin
19 Frei Pavel
20 Krupka Tomáš
30 Krsek Roman
30 Frei Pavel
37 Frei Pavel
40 Nica Sergio
43 Frei Pavel
45 Krsek Roman
57 Frei Pavel
Komentář: Slušné a pohodové utkání. O hodně větší fotbalovost na kopačkách hráčů Pražských kujev...Jednoznačný průběh zápasu.............................
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14