1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 3.B liga Kolo: 6 Datum: 09.05.2015 Výkop: 17:00
Hřiště : Strahov
Rozhodčí: Filip Adámek Asistent: Jiří Bukai
SFT - Pražský kujvy
1 : 12
Soupisky
Číslo Jméno
1 Vondra Adam B
2 Jirků Jakub
6 Dvořák Jakub
9 Vyhnánek Michal
10 Donát Blahomír
26 Kraml Filip
29 Vychytil Jiří ©
Číslo Jméno
1 Štván Michael B
7 Frei Pavel ©
10 Červený David
11 Hrycej Martin
16 Nica Sergio
30 Štrouf Martin
89 Valenta Karel
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
12 Kraml Filip
59 Kraml Filip V
Min Jméno
2 Valenta Karel
4 Frei Pavel
17 Valenta Karel
19 Frei Pavel
34 Červený David
34 Červený David
42 Hrycej Martin
49 Frei Pavel
52 Valenta Karel
54 Frei Pavel
56 Frei Pavel
Komentář: V utkani jasně kralovali hosté, již od úvodního hvizdu, avšak nutno podotknout, že domácí bojovali a s velkou vervou se rvali o každý míč
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14