1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 3.B liga Kolo: 10 Datum: 05.06.2015 Výkop: 19:15
Hřiště : RC Slavia Praha
Rozhodčí: Jiří Vychytil Asistent: Bianka Pelichová
Pražský kujvy - Název týmu
10 : 1
Soupisky
Číslo Jméno
1 Štván Michael B
5 Krsek Roman
7 Frei Pavel
10 Červený David ©
11 Hrycej Martin
16 Nica Sergio
17 Špírek Stanislav
31 Hanžl Daniel
89 Krupka Tomáš
Číslo Jméno
Kašpar Jakub
Procházka Lukáš ©
Heřmánek Ondřej
Procházka Michal
Nenadál Karel
Prošek Tomáš B
Neumann Michal
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
1 Krsek Roman
8 Červený David
10 Červený David
11 Červený David
27 Špírek Stanislav
36 Krupka Tomáš
41 Frei Pavel
45 Frei Pavel
47 Krsek Roman
56 Krsek Roman
Min Jméno
29 Heřmánek Ondřej
Komentář: Zápas, ve kterém byli domácí jednoznačně lepším týmem. Hosté se snažili tvořit, chvílemi Pražské kujvy přehrávali, ale to na víc jak jednu branku nestačilo. Domácí nenechali nic náhodě a ukázali, že jsou jednoznačným vítězem své skupiny.
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14