1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Závazná přihláška - podzim 2018

Startovné na ročník PODZIM 2018 je: 

  • Platba do 24.8.2018: 3 000,- Kč
  • Platba od 25.8 do 7.9.2018: 3 400,- Kč
  • Platba po začátku ligy za každý týden je přirážka 150 Kč
Začátek ligy 7.9.2018

Rozhodčí budou hrazení ze startovného. Na první ligu bude delegovaný i pomezní rozhodčí a dále budou finance i využity na vytipované těžší zápasy nižších lig.
Z vybrané částky startovného budou nakoupeny odměny pro nejlepší týmy a jednotlivce. 
Startovné poukazujte na účet Pramako vedený u AirBank: 1576422016/3030

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

KONTAKTNÍ INFORMACE:

Uvedené kontakty musí být plně funkční !!!
Kdo jedná s vedoucím týmu, rozumí se tím, že jedná s týmem !!!

VEDOUCÍ TÝMU (musí být osoba starší 18-ti let):

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO:

Všechny osobní údaje jsou zpracovány výhradně pro vnitřní potřebu Pramako, na základě zákona č. 101/2000 Sb. a podle řádů a dokumentů Pramako. Po celou dobu registrace v Pramako.

Odesláním přihlášky se zavazujeme jako tým uhradit startovné na sezónu a případně i pomezní rozhodčí, pokud o ně budeme mít zájem.

Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21