1. liga
1. Modřanský svině 21
2. Toros 18
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. Holota FC 21
2. SK Palouk 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 24
2. AG United 21
3. AC Roma team 18
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 21
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

AC Roma team

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: Neděle 14:00
  • Barva dresů:
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

František Žemba
702819799

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Absolon Jan (1999)
Bačo Robin (1996)
Baran Matúš (1996)
Cojocaru Ionel Nicusor (1993)
Čoveja Patrik (1992)
Holdy Denis (1980)
Chromý Rudolf (2003)
Jožko Roman (1991)
Kaleja Denis (1997)
Kováč Jakub (2000)
Kováč Marcel (1999)
Kováč Tomáš (1999)
Pohlodko Radek (1995)
Žemba František (1985)
Žemba Lukáš (1987)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 13:00 AC Roma team TJ HANY BANY Laudova 8:1
06.06.2020 So 15:00 Prasata AC Roma team Angelovova 2:6
14.06.2020 Ne 13:00 AC Roma team FK PRAHA ZŠ Mazurská 7:2
21.06.2020 Ne 10:00 FC Hood Happy AC Roma team Běchovice :
28.06.2020 Ne 13:00 AC Roma team AG United ZŠ Mazurská 0:4
05.07.2020 Ne 11:30 Truhla Boyz AC Roma team ZŠ Plamínkové 4:8
12.07.2020 Ne 13:00 AC Roma team SFT Angelovova 6:4
19.07.2020 Ne 11:00 Motor 2015 AC Roma team Angelovova 4:3
26.07.2020 Ne 13:00 AC Roma team FC Lopatov Angelovova 6:1
02.08.2020 Ne 15:00 Atletico Bořislavka AC Roma team Na dlouhém lánu 8:6
09.08.2020 Ne 11:00 Liviroff SC AC Roma team Mikulova :
Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 21
2.
Rodina David (TOR) 19
3.
Kovář Petr (REG) 18
Lang Matěj (REG) 18
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 17
2.
Beneš Eduard (HOO) 16
3.
Holdy Denis (ROM) 12
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 19
2.
Naveriani Lasha (TVU) 16
3.
Kajaba Michal (PAN) 13
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 83
2.
Toros 70
3.
Modřanský svině 44
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
Holota FC 47
3.
SK Palouk 45
2.A liga
1.
AC Roma team 50
2.
FK PRAHA 45
3.
SFT 38
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 51
2.
Tým Jakuba Harapáta 48
3.
Tvůj problém 44
Obrana
1. liga
1.
Reggaeboys 31
2.
Modřanský svině 33
3.
Toros 34
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 22
2.A liga
1.
Liviroff SC 19
2.
FC Lopatov 21
3.
SFT 23
2.B liga
1.
Rebel Circus 14
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 26
2.
Rapid Libeň 27
3.
Havana C.F. 28
Tým Jakuba Harapáta 28