1. liga
1. A.F.C."FENIX" 18
2. Toros 15
3. Young Boys Prague 15
2. liga
1. Truhla Boyz 17
2. SFT 16
3. FC Notor Střešovice 16
3. liga
1. Modřanský svině 15
2. FC Bořislavsko 13
3. Prasata 12
4. liga

AGB Prague

Vedoucí týmu

Lukáš Kozák
721310247
kozak.luigi@gmail.com

Zástupce vedoucího

Štěpán Touma
776141236
stepantouma@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Adámek Oliver (2000)
Badette Lyonel (1986)
Bílek Adam (2000)
Blažek Daniel (2000)
Florián Petr (1998) (Hostování z FC Vyhaslé Hvězdy)
Gelmetti Renzo (1998)
Gjurič Josef (2002)
Gjurič Mikuláš (2002)
Hauser Lukáš (1999)
Hejda Šimon (1997)
Holec Patrk (1996)
Hrycej Martin (1993)
Chlum Tomáš (1992)
Jelínek Jan (1995)
Kozák Lukáš (1993)
Kroneisl Petr (1999)
Kubiš Petr (1991)
Kůš Jakub (1995)
Madaras Matúš (1999)
Mičke Vítek (1998)
Nebeský Marek (1998)
Nejedlý Adam (1997)
Němec František (1993)
Nguyen Son Tung (2001)
Rokyta Martin (1999)
Rybáček Kryštof (1991)
Saktor Ira (1994)
Semerák Mikuláš (1999)
Skrbek Tomáš (1993)
Smrček Matěj (1996)
Strnad Lukáš (1998)
Suchánek Lukáš (1994)
Šimon Václav (1996)
Štícha Jan (1992)
Toman Michal (1999)
Touma Štěpán (1996)
Vávra Marek (1993)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
08.04.2018 Ne 13:00 Prague Panthers AGB Prague Kbely 3:2
15.04.2018 Ne 16:00 AGB Prague TJ HANY BANY ZŠ Plamínkové 0:2
20.04.2018 18:00 Plán A AGB Prague ZŠ Plamínkové 3:2
29.04.2018 Ne 16:00 AGB Prague Prague Dingoes ZŠ Plamínkové 0:4
06.05.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL AGB Prague Strahov 5:4
20.05.2018 Ne 16:00 AGB Prague Modřanský svině ZŠ Plamínkové 0:6
26.05.2018 So 12:00 FC Bořislavsko AGB Prague Laudova 3:2
03.06.2018 Ne 16:00 AGB Prague Prasata ZŠ Plamínkové :
08.06.2018 17:30 Co se sešlo AGB Prague Štěrboholy :
Střelci
1. liga
1.
Janošek David (TOR) 11
2.
Idrissov Diaz (FEN) 10
3.
Bilka Petr (GRA) 9
Brožek David (CAS) 9
Janků Patrik (YBP) 9
2. liga
1.
Nešpor Jakub (ROT) 17
2.
Donát Vojtěch (SFT) 12
3.
Štoček Jakub (MTR) 9
3. liga
1.
Seidl Michal (FCB) 12
2.
Šídlo Milan (MOD) 10
3.
Šafař Vojtěch (PRAS) 7
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Janota Jakub ST (KOŠ) 101
2.
Hloušek Petr (FKP) 86
3.
Kotek Jakub (VYH) 78
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 103
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Klečka Patrik (HOO) 81
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 123
2.
Hanslik Tomáš (MOD) 112
3.
Hruška Michal (HAN) 70
4. liga