1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Bořiči mýtů

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: neděle 10:00
  • Barva dresů: Černá (Červená)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Pokorný
733197236
j10pokorny@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Lukáš Kordule
774705812

Registrovaní hráči týmu

Blažek Daniel (2000)
Daněk Jan (1990)
Chmel František (1995)
Jonáš Michal (1991) (Hostování z FC Yeovil Town)
Káninský Kamil (1995) (Hostování z Cascos)
Kordule Lukáš (1993)
Kudláček Roman (1993)
Nebeský Petr (1996) (Hostování z Cascos)
Pokorný Jakub (1993)
Rezek Václav (1991)
Skalický Jaroslav (1994)
Susa Tomáš (1969)

Zápasy

3.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
05.04.2015 Ne 10:00 Bořiči mýtů Prague Panthers Dobratická 10:1
12.04.2015 Ne 13:30 South Ham Bořiči mýtů Modletická 1:12
19.04.2015 Ne 09:45 Bořiči mýtů Plán A Laudova 4:2
25.04.2015 So 11:00 Havana C.F. Bořiči mýtů ZŠ Plamínkové 1:12
03.05.2015 Ne 09:45 Bořiči mýtů Modřanský svině Laudova 4:2
09.05.2015 So 10:00 FC 1.Vltavská Bořiči mýtů Libčická 0:3
31.05.2015 Ne 10:00 Modřanský svině Bořiči mýtů Angelovova 3:9
07.06.2015 Ne 09:45 Bořiči mýtů Havana C.F. Laudova 18:0
12.06.2015 18:00 Plán A Bořiči mýtů RC Slavia Praha 4:13
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14