1. liga
1. Modřanský svině 19
2. Toros 13
3. Cascos 12
2. liga
1. FC Beránci 21
2. The Originals 2012 21
3. SFT 19
3. liga
1. FC Lopatov 22
2. FC Hood Happy 22
3. Motor 2015 17

Cartel

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: Neděle 12:00
  • Barva dresů: Bílá (Oranžová)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Richard Kubernat
777720551
richard.kubernat@gmail.com

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Cihlář Jan (1995)
Dufek Lukáš (1993)
Endeladze Giorgi (1989)
Hammad Robert (1993)
Hanuš Milan (1991)
Houžvička Patrik (1992)
Janda Michal (1987)
Kec Ondřej (1991)
Koníř Tomáš (1998)
Kotek Jakub (1995)
Král Martin (1997)
Kubernát Richard (1991)
Kuman Emil (1978)
Makharadze Levan (1989)
Malý Jaroslav (1992)
Mansur Adaev (1996)
Már Ondřej (1987)
Mašek David (1991)
Medvídek Petr (1993)
Mosaad Ethem (1992)
Oleksyshak Jaroslav (1996)
Polák Tomáš (1990)
Přenosil Tadeáš (1994)
Sláma Tomáš (1992)
Staněk Jan (1994)
Šamko Nick (1994)
Štrobach Ondřej (1991)
Tancoš Petr (1994)
Umachanov Zurab (1994)
Valeš Jakub (1991)
Výda Ladislav (1991)
Žilinský Jakub (1990)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
15.09.2019 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Cartel Podvinný mlýn 3:0
27.09.2019 18:15 Toros Cartel ZŠ Plamínkové 13:4
12.10.2019 So 17:00 Cascos Cartel Koráb 7:5
27.10.2019 Ne 12:00 Cartel Modřanský svině Děkanka 4:13
03.11.2019 Ne 14:00 Modřanský svině Cartel Angelovova 9:4
08.11.2019 18:00 Náhodná rotace Cartel Čechie Smíchov 3:3
17.11.2019 Ne 11:45 Cartel Cascos Děkanka 4:8
24.11.2019 Ne 12:00 Cartel Grand Team Ludeco Děkanka :
08.12.2019 Ne 12:00 Cartel Toros Děkanka :
08.12.2019 Ne 13:15 Cartel Náhodná rotace Děkanka :
Střelci
1. liga
1.
Solanes Damián (TOR) 16
2.
Černý Václav (MOD) 13
3.
Rodina David (TOR) 8
2. liga
1.
Gregor Matěj (ŠRO) 15
2.
Novotný Vojtěch (SFT) 14
3.
Lipnický Petr (PDI) 13
3. liga
1.
Kaleja Denis (ROM) 24
2.
Beneš Eduard (HOO) 21
3.
Radina Martin (KRE) 17
Brankáři
1. liga
1.
Hanslik Tomáš (MOD) 90
2.
Důra Jiří (TOR) 59
3.
Vitkovský Radek (GRA) 57
2. liga
1.
Bouška Martin (BER) 113
2.
Böhm Filip (ORI) 101
3.
Havlín Vojtěch (AGU) 83
3. liga
1.
Rychetník Jakub (MTR) 138
2.
Semecký Jan (KRE) 105
3.
Černošek Michal (KRE) 82