1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

CZECH INN

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Bílá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jan Cikrt
702893669
provoz@cihs.cz

Zástupce vedoucího

Tomáš Svoboda
602308480
ts@cihs.cz

Registrovaní hráči týmu

Baudisch Jan (1990)
Bedoui Raouf (1974)
Benesch Petr (1992)
Beneš Jan (1995)
Bernhard Jiří (1990)
Blatský Jan (1988)
Borysov Oleksandr (1996)
Boura Marek (1988)
Boutara Chamseddine (1984)
Cikrt Jan (1990)
Cupal Jan (1989)
Dali Helmi (1975)
Eisenreich Jindřich (1992)
Fehri Ahmed (1987)
Fořt Ferdinand (1990)
Geslík Martin (1992)
Halgaš Jan (1999)
Halgaš Vladimír (1972)
Havelka Lukáš (1989)
Hlůže Petr (1985)
Kouba Lukáš (1995)
Krejčík Lukáš (1984)
Kučera Tomáš (1972)
Kulhánek Štěpán (1988)
Kvasnička Robert (1972)
Ledvina Lukáš (1987)
Mokoš František (20 7)
Nechvátal Tomáš (1988)
Netáhlo Zdeněk (1992)
Pátek Karel (1992)
Pecha Ondřej (1993)
Plevka Tomáš (1988)
Puchlovice Vitaliy (1997)
Roubíček Aleš (1978)
Sallami Haythem (1995)
Semela Patrik (1990)
Schwalb Daniel (1973)
Stejspal Jan (1992)
Suchán Lukáš (1984)
Svoboda David (1996)
Svoboda Jaroslav (1973)
Svoboda Tomáš (1989)
Šefara Ivan (1990)
Škarda Filip (1992)
Šteg Adam (20 9)
Štěch Jan (1989)
Zimovjan Ladislav (1989)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
27.08.2018 Po 21:28 CZECH INN Grand Team Ludeco Děkanka :
09.09.2018 Ne 16:00 SFT CZECH INN ZŠ Plamínkové :
23.09.2018 Ne 16:00 FC Notor Střešovice CZECH INN Tatran Střešovice 3:2
30.09.2018 Ne 13:00 CZECH INN FC Cascos Děkanka :
05.10.2018 17:45 A.F.C."FENIX" CZECH INN Koráb :
14.10.2018 Ne 13:00 CZECH INN Toros Děkanka :
20.10.2018 So 12:30 Náhodná rotace CZECH INN Na Ovčíně :
28.10.2018 Ne 13:00 CZECH INN FK PRAHA Děkanka :
04.11.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha CZECH INN Laudova :
18.11.2018 Ne 13:00 CZECH INN Young Boys Prague Děkanka :
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14