1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

FC 1.Vltavská

  • Domácí hřiště: Libčická
  • Termín domácích zápasů: sobota 10:00
  • Barva dresů: Modro-černá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Michal Schwägerl
702277089
mila.service@post.cz

Zástupce vedoucího

David Schwägerl
737068061
david.schwagerl@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Čedík Tomáš (1997)
Čuba Daniel (1996)
Heřmánek Josef (1996)
Chlistovský Richard (1997) (Hostování z Cascos)
Jarešová Dominika (1996)
Kalát Zdeněk (1998)
Kovačovič Jakub (1994)
Malý Karel (1994)
Marek Martin (1997) (Hostování z Cascos)
Medal Luboš (2000)
Rattay Daniel (1994)
Řehoř Marek (1997)
Schwägerl David (1993)
Schwägerl Michal (1990)
Schwägerl Vojtěch (1993)
Vondrouš Jakub (1998)
Zavadil Jiří (1965)
Žilinský Jakub (1990)
Žolták Vladimír (1996)

Zápasy

3.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
10.04.2015 18:00 Plán A FC 1.Vltavská RC Slavia Praha 2:3
18.04.2015 So 10:00 FC 1.Vltavská Havana C.F. Libčická 1:2
26.04.2015 Ne 09:00 Modřanský svině FC 1.Vltavská Angelovova 9:3
09.05.2015 So 10:00 FC 1.Vltavská Bořiči mýtů Libčická 0:3
10.05.2015 Ne 12:30 FC 1.Vltavská South Ham Laudova 3:0
17.05.2015 Ne 13:00 Prague Panthers FC 1.Vltavská Kbely 3:0
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14