1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

FC Košíře Praha

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Žlutá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Bátěk
775045014
LukasBatek23@seznam.cz

Zástupce vedoucího

David Pilát
605353679
dudlik@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Balcar Zdeněk (1985)
Bátěk Lukáš (1995)
Bertold Dongmo (1993)
Cechl Erik (1998)
Gasman Zdeněk (1980)
Gondek Tomáš (1997)
Hoffmann Michal (1988)
Homolka Aleš (1994)
Hrzán Lukáš (1990)
Hrzánová Tereza (1996)
Chomát Václav (1993)
Janota Jakub (1993)
Janota Jiří (1972)
Jaroš Milan (1998)
Kvěš Matěj (1997)
Machán Matěj (1993)
Mareš Josef (1996)
Mechl Filip (1998)
Mechl Lukáš (1992)
Nový Jakub (1996)
Pelikán Lukáš (1999)
Pilát David (1995)
Plecitý Tomáš (1993)
Smutný Ondřej (1993)
Šedivý Adam (1996)
Šmoranc Karel (1996)
Trojanov David (2000)
Žalud Luděk (2000)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 20:00 Grand Team Ludeco FC Košíře Praha Podvinný mlýn 2:4
16.09.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha FC Notor Střešovice Laudova 2:6
22.09.2018 So 17:00 FC Cascos FC Košíře Praha Koráb 6:1
30.09.2018 Ne 18:00 FC Košíře Praha A.F.C."FENIX" Laudova 5:6
05.10.2018 18:15 Toros FC Košíře Praha ZŠ Plamínkové 7:4
21.10.2018 Ne 10:00 FK PRAHA FC Košíře Praha Jitřní 5:0
28.10.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Náhodná rotace Laudova 2:5
04.11.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha CZECH INN Laudova 3:0
10.11.2018 So 20:00 Young Boys Prague FC Košíře Praha Koráb 4:5
18.11.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha SFT Laudova 4:3
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21