1. liga
1. Toros 24
2. A.F.C."FENIX" 24
3. FC Vyhaslé Hvězdy 18
2. liga
1. FC Notor Střešovice 22
2. SFT 22
3. Náhodná rotace 21
3. liga
1. Modřanský svině 25
2. Rozhodčí SFL 19
3. TJ HANY BANY 18
4. liga

FC Košíře Praha

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Žlutá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Bátěk
775045014
LukasBatek23@seznam.cz

Zástupce vedoucího

David Pilát
605353679
dudlik@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Balcar Zdeněk (1985)
Bátěk Lukáš (1995)
Bertold Dongmo (1993)
Cechl Erik (1998)
Gasman Zdeněk (1980)
Gondek Tomáš (1997)
Hoffmann Michal (1988)
Hrzánová Tereza (1996)
Chomát Václav (1993)
Janota Jakub (1993)
Janota Jiří (1972)
Jaroš Milan (1998)
Kvěš Matěj (1997)
Machán Matěj (1993)
Mareš Josef (1996)
Mechl Filip (1998)
Mechl Lukáš (1992)
Pelikán Lukáš (1999)
Pilát David (1995)
Smutný Ondřej (1993)
Šedivý Adam (1996)
Šmoranc Karel (1996)
Trojanov David (2000)
Žalud Luděk (2000)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha A.F.C."FENIX" Laudova 1:3
07.04.2018 So 20:30 Young Boys Prague FC Košíře Praha Koráb 9:3
08.04.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha FC Košíře Praha Podvinný mlýn 0:3
22.04.2018 Ne 10:00 FC Vyhaslé Hvězdy FC Košíře Praha Laudova 9:1
29.04.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha CZECH INN Laudova 1:3
06.05.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Grand Team Ludeco Laudova 5:2
11.05.2018 18:15 Toros FC Košíře Praha ZŠ Plamínkové 2:7
27.05.2018 Ne 10:00 FK PRAHA FC Košíře Praha Jitřní 0:1
09.06.2018 So 18:45 FC Cascos FC Košíře Praha Koráb 2:2
Střelci
1. liga
1.
Janoušek David (TOR) 16
2.
Solanes Damián (TOR) 14
3.
Idrissov Diaz (FEN) 13
2. liga
1.
Nešpor Jakub (ROT) 23
2.
Donát Vojtěch (SFT) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 10
3. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 16
2.
Kovačovič Jakub (SFL) 14
Šafař Vojtěch (PRAS) 14
3.
Seidl Michal (FCB) 12
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 110
2.
Horvát Marek (TOR) 87
3.
Hloušek Petr (FKP) 86
2. liga
1.
Prošek Tomáš (NAZ) 128
2.
Kaňka Jakub (TRU) 103
3.
Koutník Ondřej (TUK) 96
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 123
2.
Hanslik Tomáš (MOD) 112
3.
Janoušek Michal (SFL) 106
4. liga
Útok
1. liga
1.
Toros 57
2.
A.F.C."FENIX" 53
3.
FC Vyhaslé Hvězdy 44
2. liga
1.
Náhodná rotace 58
2.
SFT 51
3.
FC Notor Střešovice 41
3. liga
1.
Modřanský svině 56
2.
Rozhodčí SFL 50
3.
Prasata 39
4. liga