1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 13
2. FC Showdown 12
3. FC Beránci 10
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Prague Dingoes 6

FC Showdown

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: Pátek 20:00
  • Barva dresů: Bílá (Oranžová)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Richard Kubernat
777720551
richard.kubernat@gmail.com

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Cihlář Jan (1995)
Dufek Lukáš (1993)
Hanuš Milan (1991)
Houžvička Patrik (1992)
Janda Michal (1987)
Kec Ondřej (1991)
Kotek Jakub (1995)
Král Martin (1997)
Kubernát Richard (1991)
Malý Jaroslav (1992)
Mansur Anev (1996)
Már Ondřej (1987)
Mašek David (1991)
Oleksyshak Jaroslav (1996)
Polák Tomáš (1990)
Přenosil Tadeáš (1994)
Sláma Tomáš (1992)
Staněk Jan (1994)
Štrobach Ondřej (1991)
Valeš Jakub (1991)
Výda Ladislav (1991)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
22.03.2019 20:30 FC Showdown FC Tukabel Pražačka 5:2
31.03.2019 Ne 18:15 Sešrotuj tatu a mámu taky FC Showdown RC Slavia Praha 3:5
05.04.2019 20:30 FC Showdown FC Hood Happy Pražačka 4:1
19.04.2019 20:00 FC Showdown The Originals 2012 Děkanka 13:0
27.04.2019 So 15:00 Prasata FC Showdown Angelovova :
10.05.2019 19:45 FC Showdown FC Košíře Praha ZŠ Plamínkové :
18.05.2019 So 13:00 FC Beránci FC Showdown upřesní se :
24.05.2019 20:00 FC Showdown Truhla Boyz Děkanka :
01.06.2019 So 10:00 Tvůj problém FC Showdown Laudova :
02.06.2019 Ne 17:00 SFT FC Showdown ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Sivak Alexandr (GRA) 8
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Soloviov Oleksandr (FEN) 6
3.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 9
2.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 8
3.
Král Martin (SHO) 7
Mansur Anev (SHO) 7
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 93
2.
Bouška Martin (BER) 81
3.
Valeš Jakub (SHO) 77
Niko Filip (ORI) 77
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74
Útok
1. liga
1.
FENIX 26
2.
Young Boys Prague 22
3.
Grand Team Ludeco 19
2. liga
1.
FC Showdown 27
2.
FC Košíře Praha 22
3.
Prasata 21
3. liga
1.
Motor 2015 21
2.
AGB Prague 19
3.
AC Roma team 17
Havana C.F. 17
Plán A 17