1. liga
1. FENIX 16
2. A.F.C. FFA 15
3. Cascos 14
2. liga
1. FC Showdown 21
2. FC Košíře Praha 19
3. Truhla Boyz 15
3. liga
1. Prague Dingoes 18
2. FC Partners 15
3. Motor 2015 14

FC Tukabel

Vedoucí týmu

Matěj Šarboch
731827065
matejsarboch@gmail.com

Zástupce vedoucího

Martin Huňa
605314633
martinhuna44@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Badal Milan (1998)
Bohatý Michal (1999)
Fabian Martin (1992)
Fischer Dominik (1997)
Friedlaender Sam (2001)
Halaj Vladislav (1994)
Huňa Martin (1998)
Jahn Martin (1993)
Jedlička Jan (1994)
Jiroušek Vojtěch (1998)
Kladiva Jakub (1991)
Kladiva Petr (1997)
Kocáb Viktor (1997)
Koutník Ondřej (1998)
Krejča Jan (1998)
Müller Vojtěch (1995)
Obhlídal Václav (2002)
Obhlídal Vojtěch (1997)
Robenhaupt Filip (1993)
Runštuk Tomáš (1998)
Sádlík David (1989)
Siegel Pavel (1998)
Smola Vojtěch (1995)
Sponták Tomáš (1994)
Šarboch Matěj (1997)
Šinágl Viktor (1997)
Škorvaga Cyril (1998)
Tadevosjan Rafael (1998)
Tatíček Matyáš (1997)
Tesař Tomáš (1993)
Vaughan Thomas (1998)
Zuna Jan (1998)
Zuna Matěj (1998)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
22.03.2019 20:30 FC Showdown FC Tukabel Pražačka 5:2
29.03.2019 18:00 FC Tukabel FC Košíře Praha Litvínovská 3:3
12.04.2019 20:45 FC Tukabel Truhla Boyz Litvínovská 2:9
21.04.2019 Ne 17:00 SFT FC Tukabel ZŠ Plamínkové 3:0
03.05.2019 18:00 FC Tukabel Sešrotuj tatu a mámu taky Litvínovská 5:3
12.05.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Tukabel Běchovice 1:4
17.05.2019 20:45 FC Tukabel Tvůj problém Litvínovská 5:1
26.05.2019 Ne 12:15 The Originals 2012 FC Tukabel ZŠ Plamínkové :
31.05.2019 20:45 FC Tukabel Prasata Litvínovská :
08.06.2019 So 11:00 FC Beránci FC Tukabel ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Benda Jakub (YBP) 8
Kundrát Roman (HAN) 8
Nešpor Jakub (ROT) 8
3.
Janoušek David (TOR) 7
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 14
2.
Štoček Jakub (TRU) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 9
Klípa Jakub (BER) 9
Plecitý Tomáš (KOŠ) 9
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 16
2.
Kalynyak Vadym (PDI) 11
3.
Kaleja Denis (ROM) 10
Štér Jaroslav (HAV) 10
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2. liga
1.
Böhm Filip (ORI) 127
2.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3.
Staněk Jan (SHO) 89
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 109
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90