1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

FLEXPLOTY Praha

  • Domácí hřiště: Litvínovská
  • Termín domácích zápasů: sobota 11:00
  • Barva dresů: Bílá (Černá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Martin Strnad
777656540
strnad.com@gmail.com

Zástupce vedoucího

Aleš Strnad
774321561
strnad.ales@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Beran Richard (2001)
Bursa Jiří (1979)
Čejka Jan (1994)
Kadoumi Kamil (1991)
Kakos Jan (1977)
Kučera Vladimír (1987)
Kurz Daniel (1993)
Novotný Ondřej (1989)
Prosický Petr (1991) (Na hostování v Lazaři s.r.o.)
Strnad Aleš (1979)
Strnad Martin (1973)
Šípal Marek (1972)
Šmidt Pavel (1991)
Vostrčil Tomáš (1982)

Zápasy

3.B liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
04.04.2015 So 10:15 FLEXPLOTY Praha Pražský kujvy Dobratická 4:6
18.04.2015 So 11:00 FLEXPLOTY Praha SFT Litvínovská 5:3
25.04.2015 So 11:00 FLEXPLOTY Praha The Sharp-Ass Wasps Litvínovská 7:1
03.05.2015 Ne 17:00 MOTOR Vršovice FLEXPLOTY Praha Sokol Vinohrady 5:1
17.05.2015 Ne 12:00 FLEXPLOTY Praha Vemex Dobratická 1:7
17.05.2015 Ne 14:45 Název týmu FLEXPLOTY Praha ZŠ Plamínkové 2:4
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14