1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

Grand Team Ludeco

Vedoucí týmu

Radek Vitkovský
773833383
info@grandweb.cz

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Baláž Robert (1985)
Bechtold Tomáš (1994)
Beneš Martin (1984)
Bilka Petr (1992)
Borkovec Petr (1990)
Brdičko Petr (1988)
Hladík Michal (1988)
Hluchý Radek (1998)
Homolka Ondřej (1977)
Horváth David (1987)
Hospodský Jakub (1992)
Konečná Tereza (1998)
Konya Tomáš (1991)
Krajtl Tomáš (1981)
Kubeša Erik (1979)
Kumar Emil (1978)
Lacobescu Petru (1990)
Provazník Martin (1988) (Na hostování v The Originals 2012)
Řehoř Václav (1990)
Řehoř Vojtěch (1992)
Samko Nick (1994)
Sivak Alexandr (1991)
Sivak Roman (1996)
Sochor Jaroslav (1994)
Stiska Michal (1989)
Šimera David (1992)
Vávra Jiří (1992)
Veselý František (1992)
Vitkovský Radek (1985)
Vlčej Jakub (1996)
Zamboj Petr (1992)
Zika David (1992)
Zvěřina Vojtěch (1990)
Živný David (1997)
Žolták Vojtěch (1990)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
23.03.2019 So 20:30 Cascos Grand Team Ludeco Koráb 4:4
31.03.2019 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Náhodná rotace Podvinný mlýn 2:2
07.04.2019 Ne 19:00 Grand Team Ludeco A.F.C. FFA Podvinný mlýn 2:5
14.04.2019 Ne 13:15 TJ HANY BANY Grand Team Ludeco Děkanka 3:5
19.04.2019 19:00 FENIX Grand Team Ludeco Koráb 5:6
26.05.2019 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Toros Podvinný mlýn 0:3
01.06.2019 So 10:00 Grand Team Ludeco Modřanský svině Angelovova 0:3
02.06.2019 Ne 10:00 FK PRAHA Grand Team Ludeco Jitřní 2:2
02.06.2019 Ne 19:30 Grand Team Ludeco Young Boys Prague Podvinný mlýn 5:8
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22