1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

GTL

  • Domácí hřiště: ZŠ Plamínkové
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Modro-bílá (Červeno-bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Karel Semirád
774301024
semiradk@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Lukáš Semecký
605485634
lukassemi07@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Braný David (1991)
Dvořák David (1991) (Na hostování v Havana C.F.)
Hanzlíček David (1994)
Havelka Lukáš (1999)
Junger Tomáš (1984)
Kroneisl Petr (1999)
Malina Tomáš (1992) (Hostování z Lokomotiv Střížkov)
Mikšovský Jakub (1996) (Na hostování v FC Yeovil Town)
Mráz Michael (1986)
Páv Jiří (1991)
Radina Martin (1990) (Hostování z Lokomotiv Střížkov)
Semecký Lukáš (1991)
Semirád Karel (1955)
Semirád Lukáš (1986)
Smorádek David (1995) (Hostování z Lazaři s.r.o.)
Štrobl Lumír (1995)
Trojan František (1999)
Tsarev Alexej (1984)
Valenta David (1998)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
11.04.2015 So 11:00 GTL FC Krementi ZŠ Plamínkové 3:6
18.04.2015 So 13:30 FK PRAHA GTL Jitřní 3:4
25.04.2015 So 11:00 GTL Plán B ZŠ Plamínkové 1:7
03.05.2015 Ne 17:30 Grand Team Ludeco GTL Podvinný mlýn 0:1
09.05.2015 So 11:00 GTL Gunners Team ZŠ Plamínkové 3:0
17.05.2015 Ne 18:00 FC Notor Střešovice GTL Hrabákova 0:3
23.05.2015 So 11:00 GTL Cascos ZŠ Plamínkové 6:2
31.05.2015 Ne 19:00 Los Angels Anals GTL Hrabákova 3:2
06.06.2015 So 11:00 GTL Young Boys Prague ZŠ Plamínkové 0:14
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14