1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Gunners Team

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: sobota 17:00
  • Barva dresů: Tmavě modrá (Červená)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Modr
602277479
elninho1@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Jiří Burda
732698297
burak17.mx@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Baran David (1996)
Gyarfaš Josef (1995)
Holub Viktor (1993)
Honzíček Pavel (1999)
Horálek Peter (1996)
Kalynyak Vadym (2001)
Kokorev Kirill (1994)
Malý Jan (1996)
Malý Martin (1996)
Modr Tomáš (1996)
Morgenstern Jaroslav (1996)
Nguyen Son Tung (2001)
Schubert Michael (1996)
Svoboda David (1996) (Na hostování v CZECH INN)
Sýs Stanislav (1996)
Voráček Tomáš (1990)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
04.04.2015 So 17:00 Gunners Team FC Notor Střešovice Angelovova 7:5
11.04.2015 So 17:00 Cascos Gunners Team Glowackého 4:4
18.04.2015 So 17:00 Gunners Team Los Angels Anals Angelovova 1:3
26.04.2015 Ne 11:00 Young Boys Prague Gunners Team Dobratická 5:2
09.05.2015 So 11:00 GTL Gunners Team ZŠ Plamínkové 3:0
16.05.2015 So 17:00 Gunners Team FC Krementi A Angelovova 0:3
23.05.2015 So 13:30 FK PRAHA Gunners Team Jitřní 3:0
30.05.2015 So 17:00 Gunners Team Plán B Angelovova 0:3
07.06.2015 Ne 18:00 Grand Team Ludeco A Gunners Team Podvinný mlýn 3:0
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14