1. liga
1. Toros 24
2. A.F.C."FENIX" 24
3. FC Vyhaslé Hvězdy 18
2. liga
1. FC Notor Střešovice 22
2. SFT 22
3. Náhodná rotace 21
3. liga
1. Modřanský svině 25
2. Rozhodčí SFL 19
3. TJ HANY BANY 18
4. liga

Motor 2015

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Černá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Kasper
731745981
tomas.kasper1@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Jakub Štoček
731745718
kubastocek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Čemus Dominik (1993) (Na hostování v Modřanský svině)
Jantač Filip (1996)
Jelínek Vojtěch (1997)
Kasper Tomáš (1997)
Krejčí Jan (1996)
Křivánek Tomáš (1997)
Neumann Denis (1997)
Nováček Jiří (1996)
Praus Martin (1996)
Rychetník Jakub (1996)
Rychteník Jan (1998)
Sadovský Sam (1997)
Slavík Jakub (1995)
Šimůnek Kristián (1996)
Štoček Jakub (1996) (Na hostování v FC Vyhaslé Hvězdy)
Venhoda Daniel (2000) (Hostování z FC Vyhaslé Hvězdy)
Zajíček Michal (1996)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 11:00 Motor 2015 FC Beránci Angelovova 2:2
08.04.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Motor 2015 Angelovova 5:1
15.04.2018 Ne 11:00 Motor 2015 The Originals 2012 Angelovova 3:3
22.04.2018 Ne 18:00 FC Tukabel Motor 2015 Litvínovská 3:0
29.04.2018 Ne 12:15 Motor 2015 Náhodná rotace Angelovova 1:10
06.05.2018 Ne 19:15 SFT Motor 2015 Angelovova 12:3
13.05.2018 Ne 12:15 Motor 2015 FC Hood Happy Angelovova 4:1
20.05.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Motor 2015 ZŠ Plamínkové 5:4
27.05.2018 Ne 11:00 Motor 2015 Název týmu Angelovova 2:5
17.06.2018 Ne 16:00 FC Notor Střešovice Motor 2015 Tatran Střešovice 3:0
Střelci
1. liga
1.
Janoušek David (TOR) 16
2.
Solanes Damián (TOR) 14
3.
Idrissov Diaz (FEN) 13
2. liga
1.
Nešpor Jakub (ROT) 23
2.
Donát Vojtěch (SFT) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 10
3. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 16
2.
Kovačovič Jakub (SFL) 14
Šafař Vojtěch (PRAS) 14
3.
Seidl Michal (FCB) 12
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 110
2.
Horvát Marek (TOR) 87
3.
Hloušek Petr (FKP) 86
2. liga
1.
Prošek Tomáš (NAZ) 128
2.
Kaňka Jakub (TRU) 103
3.
Koutník Ondřej (TUK) 96
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 123
2.
Hanslik Tomáš (MOD) 112
3.
Janoušek Michal (SFL) 106
4. liga
Útok
1. liga
1.
Toros 57
2.
A.F.C."FENIX" 53
3.
FC Vyhaslé Hvězdy 44
2. liga
1.
Náhodná rotace 58
2.
SFT 51
3.
FC Notor Střešovice 41
3. liga
1.
Modřanský svině 56
2.
Rozhodčí SFL 50
3.
Prasata 39
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 19
2.
Toros 23
3.
Young Boys Prague 27
2. liga
1.
FC Tukabel 19
2.
Náhodná rotace 20
3.
FC Notor Střešovice 21
3. liga
1.
Modřanský svině 10
2.
Prague Dingoes 20
3.
TJ HANY BANY 25
4. liga