1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

Náhodná rotace

  • Domácí hřiště: Na Ovčíně
  • Termín domácích zápasů: Neděle 18:00
  • Barva dresů: Modrá (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Aleš Dostál
724440617
aadost@centrum.cz

Zástupce vedoucího

David Čermák
734517356
david.cermak@mafra.cz

Registrovaní hráči týmu

Čermák David (1986)
Čihák Jiří (1995)
Daněk Jan (1990)
Denis Jan (1986)
Denis Vojtěch (1993)
Dostál Aleš (1977)
Gruber Lukáš (1976)
Koutský Václav (1996)
Krupička Aleš (1972)
Mrzena David (1920)
Nešpor Jakub (1987)
Plšek Michal (1986)
Povejšil Radek (1997)
Povejšil Vojtěch (1995)
Šedivý Martin (1988)
Šedivý Petr (1987)
Tomíček Matěj (1992)
Trunečka Ondřej (1983)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.03.2019 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Náhodná rotace Podvinný mlýn 2:2
05.04.2019 17:45 Náhodná rotace TJ HANY BANY Na Ovčíně 10:0
13.04.2019 So 20:00 Young Boys Prague Náhodná rotace Koráb 12:5
26.04.2019 17:45 Náhodná rotace FENIX Na Ovčíně 0:3
05.05.2019 Ne 16:00 Modřanský svině Náhodná rotace Angelovova 12:4
10.05.2019 17:45 Náhodná rotace FK PRAHA Na Ovčíně 5:4
17.05.2019 18:15 Toros Náhodná rotace ZŠ Plamínkové 6:3
24.05.2019 20:45 Náhodná rotace Cascos Na Ovčíně 3:4
07.06.2019 20:00 Náhodná rotace A.F.C. FFA Na Ovčíně 0:3
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22