1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

Náhodná rotace

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: Neděle 20:00
  • Barva dresů: Modrá (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Aleš Dostál
724440617
aadost@centrum.cz

Zástupce vedoucího

David Čermák
734517356
david.cermak@mafra.cz

Registrovaní hráči týmu

Čermák David (1986)
Čihák Jiří (1995)
Daněk Jan (1990)
Denis Jan (1986)
Denis Vojtěch (1993)
Dostál Aleš (1977)
Gruber Lukáš (1976)
Koutský Václav (1996)
Krupička Aleš (1972)
Mrzena David (1920)
Nešpor Jakub (1987)
Plšek Michal (1986)
Povejšil Radek (1997)
Povejšil Vojtěch (1995)
Šedivý Martin (1988)
Šedivý Petr (1987)
Tomíček Matěj (1992)
Trunečka Ondřej (1983)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
08.09.2018 So 17:00 FC Cascos Náhodná rotace Koráb 9:2
15.09.2018 So 12:30 Náhodná rotace A.F.C."FENIX" Na Ovčíně 2:10
21.09.2018 18:15 Toros Náhodná rotace ZŠ Plamínkové 3:2
05.10.2018 20:00 Náhodná rotace FK PRAHA Na Ovčíně :
14.10.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Náhodná rotace Laudova :
20.10.2018 So 12:30 Náhodná rotace CZECH INN Na Ovčíně :
27.10.2018 So 20:00 Young Boys Prague Náhodná rotace Koráb :
02.11.2018 20:00 Náhodná rotace SFT Na Ovčíně :
11.11.2018 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Náhodná rotace Podvinný mlýn :
16.11.2018 16:00 Náhodná rotace FC Notor Střešovice Na Ovčíně :
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14