1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

Název týmu

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 12:00
  • Barva dresů: Zelená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Procházka
722067775
proch89@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Karel Nenadál
739132129
ske@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Dlesk Šimon (1997)
Heřmánek Ondřej (1988)
Kalandra Pavel (20 9)
Kašpar Jakub (1988)
Kerimidis Jakub (1989)
Maissner Jan (1989)
Nenadál Karel (1988)
Neumann Michal (1985)
Nguyen Filip (1992)
Oliva Jan (1989)
Procházka Lukáš (1989)
Procházka Michal (1987)
Prošek Tomáš (1989)
Stopa Vladimír (1989)
Šindelář Jiří (1987)
Šmídek Petr (1980)
Štěpánek David (1989)
Štěpnička Erik (1991)
Tenzer Jakub (1985)
Urban Matěj (1988)
Valickij Dmitrij (1988)
Zukal Sebastián (1991)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 12:00 Název týmu A.F.C. FFA Děkanka 2:5
14.09.2018 20:45 FC Showdown Název týmu Děkanka 7:2
23.09.2018 Ne 12:00 Název týmu The Originals 2012 Děkanka :
30.09.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy Název týmu Běchovice :
07.10.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Název týmu ZŠ Plamínkové :
14.10.2018 Ne 12:00 Název týmu FC Tukabel Děkanka :
21.10.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Název týmu Angelovova :
28.10.2018 Ne 12:00 Název týmu TJ HANY BANY Děkanka :
04.11.2018 Ne 15:00 Modřanský svině Název týmu Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14