1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Název týmu

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 12:00
  • Barva dresů: Zelená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Procházka
722067775
proch89@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Karel Nenadál
739132129
ske@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Dlesk Šimon (1997)
Heřmánek Ondřej (1988)
Kalandra Pavel (20 9)
Kašpar Jakub (1988)
Kerimidis Jakub (1989)
Maissner Jan (1989)
Nenadál Karel (1988)
Neumann Michal (1985)
Nguyen Filip (1992)
Oliva Jan (1989)
Procházka Lukáš (1989)
Procházka Michal (1987)
Prošek Tomáš (1989)
Stopa Vladimír (1989)
Šindelář Jiří (1987)
Šmídek Petr (1980)
Štěpánek David (1989)
Štěpnička Erik (1991)
Tenzer Jakub (1985)
Urban Matěj (1988)
Valickij Dmitrij (1988)
Zukal Sebastián (1991)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 12:00 Název týmu A.F.C. FFA Děkanka 2:5
14.09.2018 20:45 FC Showdown Název týmu Děkanka 7:2
23.09.2018 Ne 12:00 Název týmu The Originals 2012 Děkanka 3:4
30.09.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy Název týmu Běchovice 1:1
07.10.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Název týmu ZŠ Plamínkové 6:0
14.10.2018 Ne 12:00 Název týmu FC Tukabel Děkanka 3:2
21.10.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Název týmu Angelovova 7:3
28.10.2018 Ne 12:00 Název týmu TJ HANY BANY Děkanka 1:2
11.11.2018 Ne 15:00 Modřanský svině Název týmu Angelovova 6:1
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21