1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Název týmu

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 12:00
  • Barva dresů: Zelená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Procházka
722067775
proch89@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Karel Nenadál
739132129
ske@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Burda Jan (1989)
Burda Josef (1996)
Dlabáček Martin (1985)
Heřmánek Ondřej (1988)
Kašpar Jakub (1988)
Nenadál Karel (1988)
Neumann Michal (1985)
Pawinger Richard (1992)
Procházka Lukáš (1989)
Procházka Michal (1987)
Prošek Tomáš (1989)
Štěpánek David (1989)
Tenzer Jakub (1985)

Zápasy

3.B liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
05.04.2015 Ne 17:15 The Sharp-Ass Wasps Název týmu Na Vítězné pláni 2:12
12.04.2015 Ne 14:45 Název týmu MOTOR Vršovice ZŠ Plamínkové 2:1
25.04.2015 So 16:00 SFT Název týmu Strahov 1:11
26.04.2015 Ne 16:00 Vemex Název týmu Laudova 7:7
03.05.2015 Ne 14:45 Název týmu Pražský kujvy ZŠ Plamínkové 1:12
17.05.2015 Ne 14:45 Název týmu FLEXPLOTY Praha ZŠ Plamínkové 2:4
31.05.2015 Ne 14:45 Název týmu Vemex ZŠ Plamínkové 1:6
05.06.2015 19:15 Pražský kujvy Název týmu RC Slavia Praha 10:1
14.06.2015 Ne 17:00 MOTOR Vršovice Název týmu Sokol Vinohrady 2:6
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14