1. liga
1. Grand Team Ludeco 3
2. Cascos 1
3. Náhodná rotace 1
2. liga
1. Sešrotuj tatu a mámu taky 3
2. FC Partners 3
3. The Originals 2012 3
3. liga
1. FC Krementi 3
2. Atletico Bořislavka 3
3. FC Lopatov 3

SFT

Vedoucí týmu

Jiří Vychytil
777001475
vychytil.jiri@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Blahomír Donát
606504046
b.donat@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Botur Miroslav (1983)
Buckley Tomas (1997)
Červenka Petr (1996)
Dobeš Jáchym (1996)
Donát Blahomír (1996)
Donát Vojtěch (2000)
Durec Matěj (1992)
Dvořák Čeněk (1963)
Dvořák Jakub (1997)
Fiedler Jan (1997)
Jermář Martin (1997)
Krajíček Tomáš (1996) (Na hostování v FC Galácticos)
Kraml Filip (1995)
Krča Vojtěch (1996)
Kulinkovský Jan (1984)
Novotný Vojtěch (1996)
Pavlica Tomáš (1997)
Pecka Matěj (1997)
Sládek Jiří (1995)
Smejkal Tomáš (1996)
Spousta Pavel (1997)
Suda Martin (1996) (Hostování z Prasata)
Štogl Ondřej (1998)
Třeček Jakub (1997)
Valeš Daniel (1997)
Vejmelka Jonáš (1999)
Vondra Adam (1997)
Vyhnánek Michal (1993)
Vychytil Jiří (1996)
Zenker Robin (1999)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
15.09.2019 Ne 11:00 FC Partners SFT Běchovice 6:4
22.09.2019 Ne 18:30 SFT Truhla Boyz ZŠ Plamínkové :
29.09.2019 Ne 16:00 SFT AG United ZŠ Plamínkové :
06.10.2019 Ne 18:30 Sešrotuj tatu a mámu taky SFT RC Slavia Praha :
13.10.2019 Ne 16:00 SFT Prague Dingoes ZŠ Plamínkové :
27.10.2019 Ne 16:00 SFT FC Beránci ZŠ Plamínkové :
03.11.2019 Ne 13:15 The Originals 2012 SFT ZŠ Plamínkové :
10.11.2019 Ne 16:00 SFT TJ HANY BANY ZŠ Plamínkové :
16.11.2019 So 15:00 Prasata SFT Angelovova :
24.11.2019 Ne 16:00 SFT FK PRAHA ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Čermák David (ROT) 1
Čihák Jiří (ROT) 1
Klíma Ondřej (CAS) 1
2. liga
1.
Gregor Matěj (ŠRO) 6
2.
Štoček Jakub (TRU) 5
3.
Dvořák Jakub (SFT) 3
3. liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 7
2.
Radina Martin (KRE) 5
3.
Čejka Jan (ATB) 4
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 55
2.
Klečka Jiří (CAS) 31
2. liga
1.
Žlábek Ondřej (ŠRO) 46
2.
Eberl Marek (BER) 31
Böhm Filip (ORI) 31
3.
Gutuleac Ion (PAR) 30
3. liga
1.
Černošek Michal (KRE) 82
2.
Šmejkal Karel (LOP) 42
3.
Doubek Tadeáš (ATB) 31