1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

South Ham

  • Domácí hřiště: Modletická
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:30
  • Barva dresů: Černá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Novoný
733587073
tom.novotny.tn@gmail.com

Zástupce vedoucího

Petr Kratochvíl
721875890
kratochvil58@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Blažek Jan (1995)
Čunderlík Tomáš (1995)
Fišer David (1993)
Kratochvíl Petr (1993)
Landa Jakub (1994)
Novák Leoš (1995)
Novák Pavel (1995)
Novotný Tomáš (1995)
Plodek Dominik (1995)
Smutný Ondřej (1993)
Uhlíř Lukáš (1995)
Vacenovský Jan (1999)

Zápasy

3.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12.04.2015 Ne 13:30 South Ham Bořiči mýtů Modletická 1:12
19.04.2015 Ne 13:00 Prague Panthers South Ham Kbely 1:3
03.05.2015 Ne 13:30 South Ham Plán A Modletická 0:3
09.05.2015 So 11:00 Havana C.F. South Ham ZŠ Plamínkové 3:0
10.05.2015 Ne 12:30 FC 1.Vltavská South Ham Laudova 3:0
17.05.2015 Ne 13:30 South Ham Modřanský svině Modletická 0:3
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14