1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

The Originals 2012

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Světle zelená
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Daniel Fabry
721839382
fabrydd@gmail.com

Zástupce vedoucího

Dmitrij Jegorčenko
721043120

Registrovaní hráči týmu

Böhm Filip (1998)
Bürgel Lukáš (1992)
Cingroš David (1990)
Fábry Daniel (1993) (Hostování z Toros)
Hájek David (1996)
Hejna Petr (1994)
Janek Michal (1995)
Jauker Tomáš (1996)
Jedlička Marek (2001)
Jegorčenko Dmitrij (1991)
Kadlec Filip (1992)
Klímek Michal (1992)
Kudláček Jakub (1994)
Maňas Jakub (1990)
Matoušek David (1994)
Medal Luboš (2000)
Moravec Jakub (1995)
Moučka Vít (1993)
Nechyba Jiří (1992)
Niko Filip (1997)
Nováček Lukáš (1994)
Pestr Jiří (1986)
Provazník Michal (1991)
Rezek Matěj (1992)
Štáfek Michal (1991)
Štěpán Martin (1998)
Traxmandl Jakub (1992)
Vašíček Štěpán (1995)
Wala Karel (1990)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 12:15 The Originals 2012 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2:1
16.09.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy The Originals 2012 Běchovice 1:1
23.09.2018 Ne 12:00 Název týmu The Originals 2012 Děkanka :
30.09.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Havana C.F. ZŠ Plamínkové :
06.10.2018 So 18:00 FC Tukabel The Originals 2012 Litvínovská :
14.10.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Truhla Boyz ZŠ Plamínkové :
20.10.2018 So 16:00 TJ HANY BANY The Originals 2012 Děkanka :
28.10.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Modřanský svině ZŠ Plamínkové :
03.11.2018 So 12:30 A.F.C. FFA The Originals 2012 Koráb :
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14