1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Toros

Vedoucí týmu

Jiří Důra
720552342
JirkaDura@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Marek Kincl
774084014
mara.kincl@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Borota Martin (1997) (Na hostování v Rozhodčí SFL)
Burda Josef (1996)
Doležal Jakub (1996)
Důra Jiří (1997) (Na hostování v Rozhodčí SFL)
Fábry Daniel (1993) (Na hostování v The Originals 2012)
Garček Jan (1998)
Horvát Marek (1997)
Hůlka David (1997)
Janoušek David (1997)
Janoušek Jan (2000)
Kincl Marek (1997)
Křovák Jan (1997)
Moravec Tadeáš (1997)
Rodina David (1997)
Růžička David (1998)
Solanes Damián (1997)
Šimek Adam (1997)
Šlégl Petr (1997)
Štoček Jakub (1996) (Na hostování v Rozhodčí SFL)
Vojtěch Adam (1997)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
21.09.2018 18:15 Toros Náhodná rotace ZŠ Plamínkové 3:2
30.09.2018 Ne 10:00 FK PRAHA Toros Jitřní 3:4
05.10.2018 18:15 Toros FC Košíře Praha ZŠ Plamínkové 7:4
14.10.2018 Ne 13:00 CZECH INN Toros Děkanka 0:3
19.10.2018 18:15 Toros Young Boys Prague ZŠ Plamínkové 3:5
28.10.2018 Ne 14:45 SFT Toros ZŠ Plamínkové 1:12
02.11.2018 18:15 Toros Grand Team Ludeco ZŠ Plamínkové 11:5
11.11.2018 Ne 16:00 FC Notor Střešovice Toros Tatran Střešovice 4:6
16.11.2018 18:00 Toros FC Cascos ZŠ Plamínkové 3:1
30.11.2018 19:45 A.F.C."FENIX" Toros Koráb 10:5
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21