1. liga
1. FENIX 16
2. A.F.C. FFA 15
3. Cascos 14
2. liga
1. FC Showdown 21
2. FC Košíře Praha 19
3. Truhla Boyz 15
3. liga
1. Prague Dingoes 18
2. FC Partners 15
3. Motor 2015 14

Truhla Boyz

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Červená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Rosenkranc
732513993
tomas.rosenkranc@gmail.com

Zástupce vedoucího

Karel Jílek
731917805
Karel.jilek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Drobný Vojtěch (1997)
Fingerhut Robin (1997)
Hejzlar David (1995)
Hrdlička Ondřej (1997)
Hrvačič Mario (1991)
Hrvačič Marko (1993)
Jílek Karel (1996)
Kaňka Jakub (1996)
Kaňka Tomáš (1996)
Novák Lukáš (1991)
Oščádal František (1991)
Pavlík Filip (1994)
Prokop Lukáš (1994)
Ptáček František (1994)
Rosenkranc Tomáš (1993) (Na hostování v Motor 2015)
Suchý Ondřej (20 8)
Svoboda Filip (1993)
Šťastný Jiří (1995)
Štědrý Matěj (1993)
Štoček Jakub (1996) (Hostování z Motor 2015)
Švach Martin (1992)
Švarc Pavel (1982)
Toman Josef (1996)
Urban Jakub (1996)
Vejvoda Tomáš (1993)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
23.03.2019 So 11:00 FC Beránci Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 6:1
07.04.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz SFT Angelovova 0:3
12.04.2019 20:45 FC Tukabel Truhla Boyz Litvínovská 2:9
21.04.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz Sešrotuj tatu a mámu taky Angelovova 4:1
28.04.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy Truhla Boyz Běchovice 1:3
05.05.2019 Ne 09:45 Truhla Boyz Tvůj problém Angelovova 11:2
12.05.2019 Ne 12:15 The Originals 2012 Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 3:1
19.05.2019 Ne 09:45 Truhla Boyz Prasata Angelovova 4:2
24.05.2019 20:00 FC Showdown Truhla Boyz Děkanka :
02.06.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz FC Košíře Praha Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Benda Jakub (YBP) 8
Kundrát Roman (HAN) 8
Nešpor Jakub (ROT) 8
3.
Janoušek David (TOR) 7
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 14
2.
Štoček Jakub (TRU) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 9
Klípa Jakub (BER) 9
Plecitý Tomáš (KOŠ) 9
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 16
2.
Kalynyak Vadym (PDI) 11
3.
Kaleja Denis (ROM) 10
Štér Jaroslav (HAV) 10
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2. liga
1.
Böhm Filip (ORI) 127
2.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3.
Staněk Jan (SHO) 89
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 109
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90