1. liga
1. Grand Team Ludeco 7
2. Modřanský svině 6
3. Cascos 5
2. liga
1. The Originals 2012 18
2. FC Beránci 12
3. SFT 10
3. liga
1. Atletico Bořislavka 12
2. FC Hood Happy 12
3. FC Lopatov 10

Truhla Boyz

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Červená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Rosenkranc
732513993
tomas.rosenkranc@gmail.com

Zástupce vedoucího

Karel Jílek
731917805
Karel.jilek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Drobný Vojtěch (1997)
Fingerhut Robin (1997)
Hejzlar David (1995)
Hrdlička Ondřej (1997)
Hrvačič Mario (1991)
Hrvačič Marko (1993)
Jílek Karel (1996)
Kaňka Jakub (1996)
Kaňka Tomáš (1996)
Novák Lukáš (1991)
Oščádal František (1991)
Pavlík Filip (1994)
Prokop Lukáš (1994)
Ptáček František (1994)
Rosenkranc Tomáš (1993) (Na hostování v Motor 2015)
Suchý Ondřej (20 8)
Svoboda Filip (1993)
Šťastný Jiří (1995)
Štědrý Matěj (1993)
Štoček Jakub (1996) (Hostování z Motor 2015)
Švach Martin (1992)
Švarc Pavel (1982)
Toman Josef (1996)
Urban Jakub (1996)
Vejvoda Tomáš (1993)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
15.09.2019 Ne 12:15 Truhla Boyz AG United Angelovova 7:6
22.09.2019 Ne 18:30 SFT Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 3:3
29.09.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz Sešrotuj tatu a mámu taky Angelovova 1:4
05.10.2019 So 18:00 Prague Dingoes Truhla Boyz Hamr Bráník 1:1
20.10.2019 Ne 12:00 FC Beránci Truhla Boyz ZŠ Plamínkové :
27.10.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz The Originals 2012 Angelovova :
03.11.2019 Ne 13:00 TJ HANY BANY Truhla Boyz Děkanka :
10.11.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz Prasata Angelovova :
24.11.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz FC Partners Angelovova 3:0
01.12.2019 Ne 10:00 FK PRAHA Truhla Boyz Jitřní :
Střelci
1. liga
1.
Solanes Damián (TOR) 9
2.
Vrána Tomáš (CAS) 6
3.
Sivak Alexandr (GRA) 5
2. liga
1.
Gregor Matěj (ŠRO) 10
2.
Fábry Daniel (ORI) 7
Novotný Vojtěch (SFT) 7
3.
Šafař Vojtěch (PRS) 6
Štoček Jakub (TRU) 6
3. liga
1.
Kaleja Denis (ROM) 17
2.
Radina Martin (KRE) 15
3.
Beneš Eduard (HOO) 13
Brankáři
1. liga
1.
Vitkovský Radek (GRA) 57
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 55
3.
Klečka Jiří (CAS) 31
2. liga
1.
Bouška Martin (BER) 113
2.
Zeman Kristián (PRS) 82
3.
Hruška Michal (HAN) 55
3. liga
1.
Černošek Michal (KRE) 82
2.
Forman Jan (ATB) 73
3.
Rychetník Jakub (MTR) 69