1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Truhla Boyz

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Červená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Rosenkranc
732513993
tomas.rosenkranc@gmail.com

Zástupce vedoucího

Karel Jílek
731917805
Karel.jilek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Hrdlička Ondřej (1997)
Hrvačič Marko (1993)
Jílek Karel (1996)
Kaňka Jakub (1996)
Kaňka Tomáš (1996)
Novák Lukáš (1991)
Prokop Lukáš (1994)
Ptáček František (1994)
Rosenkranc Tomáš (1993)
Švarc Pavel (1982)
Vejvoda Tomáš (1993)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
06.04.2015 Po 17:00 Truhla Boyz MP Letenská Kublov 7:6
12.04.2015 Ne 13:15 Toros Truhla Boyz Campanus 0:5
19.04.2015 Ne 16:30 Truhla Boyz FC1 Kublov 5:2
26.04.2015 Ne 13:45 The Originals 2012 Truhla Boyz Angelovova 2:5
03.05.2015 Ne 16:30 Truhla Boyz CZECH INN Kublov 2:1
08.05.2015 18:30 Kaštánci Truhla Boyz Glowackého 3:0
17.05.2015 Ne 16:30 Truhla Boyz FC Calipo Kublov 0:3
23.05.2015 So 11:00 FC Beránci Truhla Boyz Litvínovská 0:4
07.06.2015 Ne 16:30 Truhla Boyz Vopičáci CF Kublov 4:9
25.06.2015 Čt 19:00 CROATHERM Team Truhla Boyz Kublov 7:3

Zápasy, které budeme mávat

Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
11.04.2015 So 16:00 SFT Vemex Strahov 5:14
24.04.2015 18:30 Kaštánci FC Calipo Glowackého 2:2
10.05.2015 Ne 14:00 CZECH INN Vopičáci CF Podvinný mlýn 5:7
22.05.2015 18:15 Praetorians FC Tvůj problém ZŠ Plamínkové 4:2
14.06.2015 Ne 19:00 Los Angels Anals FK PRAHA Hrabákova 7:4
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14