43 Šrám Jan
57 Šrám Jan
60 Čmelík Jan
Min Jméno
Komentář: V předposledním kole jsme mohli vidět souboj dvou tradičních týmů Pramako ligy, kdy domácí jakožto jedni z favoritů na vítězství v soutěži si mohli pojistit kolo před koncem jisté prvenství, zatímco hosté překvapivě potřebují každý bod jako sůl, aby se v první lize zachránili. Od prvních minut se hrálo ve vysokém tempu, kdy domácí měli mnohem více ze hry, zatímco hosté hrozili hlavně z brejků a standardních situací. I přes to, že bylo obrovské množství gólových šancí hned od začátku utkání, tak první gól jsme viděli až ve 20. minutě, kdy domácí kapitán Solanes posunul blíže svůj tým k vysněnému titulu. Do konce poločasu už jsme žádný gól neviděli a do šaten se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas se od začátku nesl v duchu toho prvního - domácí tlačili svého soupeře, vytvářeli si nespočet šancí, ale neskutečný gólman hostů měl dnes svůj den a kolikrát v bráně čaroval. I hosté si dokázali vytvořit tutové šance, ale často skončily těsně vedle brány nebo musel vytáhnout z rukávu nejeden skvělý zákrok gólman Důra. Když se domácím podařilo vstřelit ve 43. minutě gól na 2:0, už to pro ně vypadalo velice dobře, i vzhledem k vývoji utkání, kdy byli jasně lepším týmem. Hosté se po tomto gólu herně zvedli a několik minut tlačili svého soupeře, kdy se snažili snížit a vykřesat ještě naději pro svůj tým, ale obrana a gólman hostů byli proti. V závěru už to museli hosté otevřít v obraně, čehož hosté využili a dvěma góly v 57. a 60. minutě si pojistili vítězství v lize po výhře 4:0. Kdo sledoval utkání, tak si musí klepat na čelo, že jsme viděli jen 4 góly, jelikož těch šancí hlavně ze strany domácích bylo několikanásobně více, ale gólman hostů zachránil svůj tým od debaklu.