Důvod: NCH-Bezohledné podražení zezadu v souboji o míč
9 Anýž Ondřej
9 Vejvoda Jan
39 Magomedov Omar
47 Jelen Tomáš
Komentář: Hosté začali mnohem lépe jak jejich soupeř a po první desetiminutovce měli už třígólový náskok. Tempo hosté drželi stále stejné, ale gólman domácích svůj tým držel co jen to šlo. První poločas se domácím vůbec nepovedl, zatímco hosté mohli mít náskok mnohem vyšší, než jen třígólový. Do druhého poločasu vstoupili domácí v úplně jiném rozpoložení, přestali dělat zbytečné individuální chyby a začali se soustředit hlavně na ofenzívu, což přineslo ovoce, kdy nejdříve snížili na rozdíl dvou branek ve 34. minutě a 4 minuty na to už to bylo pouze o gól. Nabuzení domácí měli vyrovnání na dosah, ale v jejich útočném tempu úplně zapomněli na obranu a pouze minutu po jejich vstřeleném gólu inkasovali na 2:4. Poslední dvacetiminutovka přinesla velice vyrovnaný fotbal, kdy hosté těžili z postupných útoků, zatímco domácí hrozili z brejků a standardních situací. Hosty přiváděl kolikrát k šílenství gólman domácích, který vychytal nespočet tutovek a hlavně díky němu byl jeho tým stále ve hře o cenné body, zatímco domácí v ofenzívě dojeli na špatnou střeleckou koncovku. Poslední branku utkání jsme viděli ve 47. minutě, kdy T. Jelen zvýšil na konečných 5:2 z pohledu hostujícího týmu. Hosté z tohoto utkání berou zasloužené tři body, už jen kvůli skvělému prvnímu poločasu, kdy svého soupeře pomalu k ničemu nepustili a nebýt perfektního gólmana domácích, tak by se určitě nemuseli hosté ještě o výsledek bát.